• Diğer

Sultangazi

Sait Aybak’ın Konuşması Tanıtım Günlerine Damga Vurdu

Adıyaman Tanıtım Günlerinde Adıyaman’ı bütün yönleriyle çok güzel şekilde tanıtacaklarını ifade eden Adıyaman Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak, “Güzel projelerle Adıyaman’ı hafızalara kazıyacağız” dedi.

Sait Aybak’ın Konuşması Tanıtım Günlerine Damga Vurdu

Okunma: 1191

18 Ekim 2018 23:13
-A

+A

İstanbul Yenikapı da gerçekleştirilen Adıyaman Tanıtım Günlerinde Adıyaman’ın sahip olduğu bütün değerleri bir bütün halinde tanıtma fırsatı yakaladıklarını belirten Başkan Aybak, Adıyaman Vakfımız yeni ve kaliteli projelerle, yüzlerce öğrenciye burs vererek yeni bir çığır açmıştır. Bu tanıtım günlerinde İlimizin tarihi ve kültürel dokusunu, yöresel ürünlerimizi, tarımsal ürünlerimizi ve coğrafik güzellikleri anlatacağız. Her yönüyle başarılı geçmesini beklediğimiz bu etkinlikte en iyi şekilde faydalanacağız” ifadelerine yer verdi.

 

Adıyaman’ı İstanbul’a taşıdıklarını ve tanıtım günlerinden istediğimiz verimi alabilmek için tüm derneklerimizin yoğun faaliyet içerisinde olduğunu söylemem gerekir. Bu alanı dolduran misafirlerimizin güzel düşünceleri, önerileri ve tespitleri bundan sonra ki tanıtım günlerimize ışık tutacaktır. Adıyamanlılar arasındaki kaynaşma, tanışma ve dayanışma ruhuna önemli katkılar sunan tanıtım günlerinde uzakta olsalar da yüreği memleket sevgisiyle dolu gönül dostlarımızla hasret gidermenin, muhabbet etmenin ve fikir alış verişi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.     

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1