• Diğer

Sultangazi

Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi TRT Ekranlarında Olacak

TRT’nin “Lisede Müzik” programının çekimleri Şair Abay Konanbay Anadolu lisesinde gerçekleşti. Muhteşem yayını ile yakında Şair Abay Konanbay gençleri TRT Müzik ekranlarında olacak.

Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi TRT Ekranlarında Olacak

Okunma: 5512

1 Kasım 2019 08:48
-A

+A

TRT’nin “Lisede Müzik” programının çekimleri Şair Abay Konanbay Anadolu lisesinde gerçekleşti. Muhteşem yayını ile yakında Şair Abay Konanbay gençleri TRT Müzik ekranlarında olacak.


Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesinde TRT kanalında yayınlanmak üzere “ LİSEDE MÜZİK” programının çekimleri yapıldı. Programın konuğu daha önce çeşitli yarışmalarda dereceler elde eden Şair Abay Konanbay Lisesi öğrencileri oldu.TRT MÜZİK kanalında yayınlanacak programda öğrencilerinin performansları ve röportajlarındaki samimi duyguları İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, Şube Müdürü Battal Kanbay ve Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Boyraz tarafından takdir edildi.Gençlerin Enerjisi Müziğin Ritmiyle Buluştu. Sultangazi’de ilklere imza atmasıyla tanınan Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Boyraz’ın hızına kimse yetişemiyor. Hayata geçirdiği projelerle hem okulundan hem de kendinden söz ettiriyor.


 
TRT Müzik yeni sesler, yeni nefesler arayışını Sultangazi’de sürdürdü. Sultangazi Yunusemre Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi öğrencileri ile buluşan TRT Müzik bir birinden güzel parçalar seslendiren Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi öğrencilerini ekrana taşıyor.


 
Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu Fizy sponsorluğunda bu yıl 22. kez düzenlenen Liseler arası müzik yarışmasına katılarak dikkatleri üzerinde toplayan Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi bu kez de TRT ekranlarında seyirciyle buluşuyor.


 
Liseler Arası Müzik Yarışması’na “ On Dört Bin Yıl Gezdim Pervanelikte (Haydar Haydar)” parçasıyla katılarak ses getiren Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi o günden sonra performansını yükseltmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmüştü.


 
Yapmış olduğu aktivitelerle okulunu Sultangazi’de önemli noktalara taşıyan Şair Abay Konanbay Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Boyraz, Mülki ve idari amirlerinden tam puan aldı.


 
Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir ve Şube Müdürü Battal Kanbay’in hazır bulunduğu çekimlerde Öğrenciler Okul bahçesinde, kütüphanede ve Sultangazi kent ormanında performanslarını sergiledi.


 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku