• Diğer

Türkiye

Şahin Pirdal’dan Kamuoyuna

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Av. Şahin Pirdal, Sosyal Medya Facebook sayfasından kamuoyuna şu açıklamayı yaptı.

Şahin Pirdal’dan Kamuoyuna

Okunma: 1271

25 Şubat 2018 11:57
-A

+A

Değerli yol arkadaşlarım;

Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı görevini, 4 yıl önce şahsıma tevdi eden partimiz, 6.Olağan kongremizde başka bir kardeşimizle yola devam etme kararı almıştır.

Öncelikle; 4 yıl önce, bu ulvi ve onurlu göreve atanırken şahsımı ilçe başkanlığına layık gören partime, parti yöneticilerimize ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.

İnanıyorum ki, oluşacak yeni yönetim ve teşkilat kadrosuyla parti bayrağımız daha yukarılara taşınacaktır.
İlçe başkanı olarak görev yaptığım 4 yılı geçen sürede; 2014 Yerel seçimlerinde, hiç bir partinin şimdiye kadar alamadığı oy oranıyla Gaziosmanpaşada yerel seçimleri kazanmamızda ter döken, 1 Kasım Genel Seçimlerinde ilçemizde, oy oranı ve sayısı ile rekor kırarak bize zafer yaşatan ve Başbakanımızın elinden 4 dalda İstanbul birinciliği ödülü almamızı sağlayan, 16 Nisan referandumunda “Cumhurun yönetimine” rekor destek veren, Genel Merkezimizin şehirlerarası üye nakli kararından sonra 68.000 ‘e düşen üye sayımızı, bir yılda 96.200 ‘e çıkartan, 15 Temmuz ihanet girişimi gecesinde, çağrımızla Gaziosmanpaşa ve Küçükköy meydanlarını hıncahınç dolduran, meydanı hainlere bırakmayan, yıllardır birlikte çalıştığımız hepsi birbirinden kıymetli, güzel yürekli, cefakar, fedakar kardeşlerime, bacılarıma, büyüklerime, Ana kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları teşkilatlarımıza, üyelerimize ve Gaziosmanpaşalı kardeşlerimize teşekkür ediyorum.
İnancımız tamdır ki; Ümmetin umudu, Cumhurun Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde, partimiz daha büyük başarılara ulaşacaktır.

Biz ulvi bir davanın gönüllü hamallığına talibiz. Sonunda, ne rütbe ne de mal olmadığını bilerek aynı anlayış ve şuurla inşallah yolumuza devam edeceğiz.

Bu vesile ile, Kongre sürecimizin, İlçe Teşkilatımız, Partimiz ve Gaziosmanpaşamız için hayırlı olmasını Rabbimden diliyorum.

DURMAK YOK, YOLA DEVAM!
 
GAZİOSMANPAŞA İLÇE BAŞKANI
 
AV. ŞAHİN PİRDAL

 
 

Anahtar Kelimeler : Şahin Pirdal’dan Kamuoyuna,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1