• Diğer

Türkiye

Saadetli Sevim: Hocamızın adını yere düşürmedik, düşürmeyeceğiz!

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, Necmettin Erbakan'ın ismini bugüne kadar yere düşürmediklerini ve bundan sonra da düşürmeyeceklerini söyledi.

Saadetli Sevim: Hocamızın adını yere düşürmedik, düşürmeyeceğiz!

Okunma: 811

5 Mart 2018 07:13
-A

+A

Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi, Milli Görüş'ün merhum lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatının 7. yılı vesilesiyle “Şartlara teslim olmayan adam: Mücahit Erbakan” isimli bir program düzenledi.

Ülker Sports Arena'da gerçekleşen programda salon hınca hınç dolarken, programa başta Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu dahil olmak üzere çok sayıda önemli isim de katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren “İstanbul'un Ağabeyi” Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, programın zalimlere korku, mazlumlara umudun haykırıldığı bir program olduğunu ifade ederek, “Bu gece, bu insan seli; rahmetli hocamın vefatından 7 yıl geçmesine rağmen fikirlerinin hala milyonları heyecanlandırdığının ispat edildiği karanlığın aydınlığa döndüğü gecedir” şeklinde konuştu.

Bütün insanlara şefkatle bakıyoruz

Milli Görüş'ün kimseyi ötekileştirmediğine de vurgu yapan Başkan Sevim, “Bir çınar düşünün ki dallarını kesmek isteyenlerin bile zaman içerisinde gölgesinde sığınak aradığı heybeti olsun. Bir çınar düşünün ki kendisine ihanet edenlerin bile meşruiyet sağlayacağı ilkeli bir duruşu olsun. Bir çınar düşünün ki, ötekisi olmasın, bütün insanlığa şefkat nazarı ile baksın” dedi.

Hocamızın ismini yere düşürmedik

Erbakan Hocanın ismini bugüne kadar yere düşürmediklerini de söyleyen “İstanbul'un Ağabeyi” Sevim, “Ahdimize vefa göstereceğiz. Hocamın ismini bu güne kadar yere düşürmedik düşürmeyeceğiz. Çizdiği yolda gösterdiği hedefe doğru durmadan yorulmadan yürüyeceğiz. İnanıyorum ki gelecek yüzyıl Milli Görüşün hareketinin dünya sathında projeler ürettiği ve insanlığa insana yakışır bir hayat sunduğu yüz yıl olacaktır” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1