• Diğer

Sultangazi

Saadet Partisi, CHP’yi Ziyaret etti

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Murat Poyraz’ı ve Belediye Başkan Adayı Haluk Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

Saadet Partisi, CHP’yi Ziyaret etti

Okunma: 198

30 Ocak 2019 22:46
-A

+A

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve CHP Sultangazi Belediye Başkanı Mimar Haluk Bozkurt, Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan ve kurmaylarıyla bir araya geldi.
CHP Sultangazi İlçe Başkanlığındaki görüşme yaklaşık 1 saat sürdü. Görüşme sonrası her iki belediye başkan adayı basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.Hüseyin Aydoğan, “ Birkaç gün önce yapmış olduğumuz basın toplantısında Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı olduğumu açıklamış bulunuyorum. Bizleri bu ulvi görevle görevlendiren il başkanıma ve genel başkanıma sonsuz şükranlarımı arz ederim. Pazar günü önce MYK ve ardından PM’de Mimar Haluk Bozkurt’un CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı olduğunu öğrendik. Gerek şahsım gerekse partim adına Mimar Haluk Bozkurt’a başarılar diliyorum. Ben kazanırsam Haluk Başkanım kazanmış olur, Haluk Başkanım kazanırsa ben kazanmış sayılırım. Allah çıktığımız bu yolda yar ve yardımcımız olsun. İlçe Başkanı Sayın Murat Poyraz’ın bize göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, “ Yerel seçim başta olmak üzere “ Türkiye’nin sorunlarını” da konuştuklarını ifade ederek şunları söyledi. “ Bu tür ziyaretler demokrasimizin kalitesi açısından, karşılıklı görüş alışverişi aktarılması açısından önemsiyoruz. Ben nazik ziyaretlerinden dolayı Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan ve beraberindeki ekibe en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1