• Diğer

Sultangazi

Remziye Aydın, İlk Kadın Aday Adayı Oldu

Geçtiğimiz dönem AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Remziye Aydın, AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği Başvuru Formunu ilçe başkanlığına teslim etti.

 Remziye Aydın, İlk Kadın Aday Adayı Oldu

Okunma: 1967

1 Aralık 2018 09:48
-A

+A

AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı başvurusunda bulunan, Remziye Aydın, İlçenin ilk kadın Meclis üyeliği aday adaylığı unvanına sahip oldu.


 

Doğma büyüme Tarsus doğumlu olup, aslen Adıyaman nüfusuna kayıtlı olan, Maden Mühendislik 4. sınıfta başörtüsü nedeniyle okulunu bırakmak zorunda kalan Aydın, daha sonra İktisat Fakültesi’ni iyi bir dereceyle bitirdi. Şu an beslenme diyetetik 3. Sınıf öğrencisi olan Remziye Aydın, Siyaset Akademisi, kişisel gelişim seminerleri, diksiyon kursu, İngilizce, Arapça dil eğitimleri aldı. 2011 yılından beri aktif siyasetle uğraşan Aydın, Sultangazi Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği, Kadın Kolları Ar_ Ge Birim Başkanlığı, Ana kademe yönetim kurulu üyeliği


ve Ar _Ge başkan yardımcılığı yaptı. Evli ve dört çocuk annesi olan Aydın, kısaca şunları söyledi.  “ülke meselelerini dert edinen bu amaçla bilgisi elverdiği ölçüde görev yapmaya hazır bir nefer gibi kendini gören. Bir sevdan varsa ve o memleketse dert edinmen gerek. Düsturundayım her bilgiye hakim olamam ama bildiğimin en iyisini yapma gayretindeyim. Nasibimiz varsa niyetimiz ilçeye hizmet etmektir” dedi. 

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Çisem Damla Ünal 2 Aralık 2018 13:17

Yolunuz açık olsun Remziye hanım,çok iyi işler başaracağınıza inanıyorum.Saygı ve sevgilerimle...

Cevapla
Remziye Aydın

Teşekkür ederim güzel yürekli güzel dost...varlığın güç veriyor her zaman

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1