• Diğer

Sultangazi

Recep Güven, Meclis Üyesi Aday Adaylığını Açıkladı

Trabzonlu İşadamı, Has Güvenler Yönetim Kurulu Başkanı Recep Güven, Sultangazi Belediyesi Meclis Üyeliği için başvuru dosyasını, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına teslim etti.

 Recep Güven, Meclis Üyesi Aday Adaylığını Açıkladı

Okunma: 1517

1 Aralık 2018 23:15
-A

+A

AK Parti’ye 2002 yılından beri üye olan, Sultangazi Trabzonlular Dernek Başkan Yardımcısı, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Yönetim Kurulu üyeliği, Sosyal Politikalar Komisyon üyeliği gibi önemli görevlerde bulunan, Almanca, İngilizce ve Arapça gibi yabancı diller bilen. Evli ve 3 çocuk babası olan Recep Güven, halka hizmet hakka hizmettir desturuyla yola çıkıyor.


 

Başarılı iş hayatının yanı sıra, birçok sivil toplum kuruluşunda etkin görevler üstlenen Recep Güven, 2019 Yerel seçimlerinde AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı olarak çalışmalara başladığını belirtip, Sultangazi’ye hizmet etmek adına elimi taşın altına koymak için bu yola çıktım dedi. Güven, hizmet için çıktığım bu yolda AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylık başvurumu yaptım.


 
İş adamı Recep Güven, Sultangazi Trabzonlular Dernek Başkanım Hasan Kul’a her zaman yanımda olan aileme, dernek başkanlarıma ve dostlarıma çıktığım bu yolda bana verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
haydar sürgeç 2 Aralık 2018 08:49

Yaşam Gazetesi ailesi olarak Recep Kardeşimizin çıktığı bu ulvi yolda kendisine başarılar dileriz.

Cevapla
Ahmet güven 2 Aralık 2018 08:04

Recep kardeşime çıktığı bu yolda başarılar diliyorum ayrıca yaşam gazetesine teşekkür ediyorum

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1