• Diğer

Sultangazi

Ramazan Altan'dan Zorunlu Açıklama

AKP Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı, Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı ve Yeşil ay Sultangazi Şube Başkanı Ramazan Altan, 2 Gün önce hem Partisi’nden hem de üstlendiği görevlerinden istifa ettiğini kamuoyuna duyurmuştu.

Ramazan Altan'dan Zorunlu Açıklama

Okunma: 2700

24 Ocak 2020 22:02
-A

+A

AKP Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı, Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı ve Yeşilay Sultangazi Şube Başkanı Ramazan Altan, 2 Gün önce hem Partisi’nden hem de üstlendiği görevlerinden istifa ettiğini kamuoyuna duyurmuştu.
 
Bugüne kadar üstlendiği görevleri layıkıyla yerine getirerek övgüler alan Altan, istifa haberinin ardından hakkında yazılan, söylenen sözlere cevap niteliğinde, Sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan açıklama yapma zorunluluğu duydu. Bizde Yaşam Gazetesi ailesi olarak bu açıklamayı okurlarımızla paylaşıyoruz.

“Çok kıymetli sosyal medya dostlarım;
 
Yaklaşık 2 gün önce istifa ettiğim kurumlarla ilgili başta Sosyal Medya olmak üzere telefon ve mesajlar yolu ile bizlere ulaşarak iyi niyetli olarak destek olan, lobi çalışması yapan, eleştirisel veya destek amaçlı yorum yapan bütün gönül dostlarıma teşekkür ederim.

Bizler insanız ve insan gibi hizmet eden ve insan gibi ayrılan herkese saygı duymalıyız,
Dün öyle düşündük bugün de konjonktürel şartlardan dolayı farklı düşünüyoruz olabiliriz.

Birileri sen benim gibi düşünmüyorsun diyerek, gönül bağı olan insanları kırmaya çalışırsa biz birbirimizin yüzüne bakamayız.

Önemli olan kırmadan dökmeden konuşarak sorunlara çözüm bulmaktır. Aksi takdirde kaybeden birliğimiz beraberliğimiz kardeşliğimiz olacaktır.
Ramazan ALTAN olarak hiç kimseye kırgın veya küs değilim tanımadan bilmeden anlamadan sadece ön yargıyla veya başkalarının yanlış anlatımlarıyla hakaret derecesine varan yorum yazan arkadaşlarıma da dargın değilim.

Bu zamana görev yaptığım hiç bir kurumdan helallik istemiyorum. Çünkü oralarda ne ben ne ailem ne de akrabalarım hiç bir menfaat elde etmedi.Talebimizde olmadı.
Sadece o kurumlarda hizmet ederken 30 yıl boyunca ihmal ettiğim ailemden, eşimden, çocuklarımdan, akrabalarımdan yıllardır göremediğin çocukluk arkadaşlarımdan ve bu hizmetleri yaparken her zaman maddi ve manevi olarak yanımda olan gönül dostları ile hayırsever iş adamlarından helallık istiyorum.
Rabbimiz bu zamana kadar yaptığımız hizmetleri katında kabul buyursun(Amin)
Her olay aslında doğal akışı içinde seyreden kaderin bir tecellisidir.Aynı zamanda tarihi tekerrürden ibarettir.

Bundan sonraki süreçte kulvarlarımız farklı olsada inandığımız davamız bir. Ve bu dava kimsenin tekelinde değildir.Baki olan ve hak davanın sahibi olan sadece Allahtır.

Aldığım ķararlar bana gösterdi ki Sultangazi İlçemizle ilgi şansımdan beklentilerin ne kadar değerli bir o kadar büyük olduğudur.

Bana bu duyguları yaşayan Rabbimize hamd ediyor. Emek veren bütün kardeşlerime gönül dostlarım ile birlikte tüm Sultangazi halkımıza en kalbi duygularımla şükran ve minnetlerimi sunuyorum” dedi.

TEŞEKKÜRLER SULTANGAZİ
Ramazan ALTAN
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku