• Diğer

Sultangazi

Poyraz’ın Girişimiyle Ulaşımda Yeni Otobüs Hatları

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve meclis üyeleri ile İETT Genel Müdürlüğü arasında yapılan görüşmeler sonucu ilçeye 6 yeni hat kazandırıldı.

Poyraz’ın Girişimiyle Ulaşımda Yeni Otobüs Hatları

Okunma: 2949

27 Aralık 2019 09:24
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve meclis üyeleri ile İETT Genel Müdürlüğü arasında yapılan görüşmeler sonucu ilçeye 6 yeni hat kazandırıldı.  

 
Sultangazi’de nüfus yoğunluğunun artması ile birlikte ulaşım sorunu her geçen gün daha da karmaşık bir hal alıyor. Bu sorunun çözümü için harekete geçen CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve ekibi İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile yaptığı görüşmelerle ulaşım sorununu en aza indirmeyi amaçlıyor.    
 
Poyraz ve çalışma arkadaşlarının Sultangazi’ye kazandırdığı yeni hatlar vatandaşın yüzünü güldürüyor. İşte o hatlardan Sultangazi’ye kazandırılmasının ardından İlçe Başkanlığının açıklaması şöyle.  
 
“Sultangazi ilçemizin ulaşım sorunları ile ilgili ilçe başkanımız Murat Poyraz ve Belediye Meclis Üyelerimiz sahada yapmış oldukları çalışmalar ve halkla görüşmelerle tespit edilen sorunların çözümü için İETT Genel Müdürü Hamdi Alper Kolukısa ve İETT Ulaşım Daire Başkanı İhsan Eroğlu ile toplantı yaptı.
 
Bu toplantı sonucunda;
 
*6HT hattı 75.yıl mahallesi Kemer mevkiinden başlıyarak İstanbul Havalimanına gidecek,
 
*36T hattına ek seferler konulacak,
 
*78C hattı 75.yıl Kemer mevkiinden başlıyarak İkitelliye gidecek,
 
*49 hattı seferleri Yunusemre mahallesinden başlıyacak,
 
*Habipler mahallesinden başlayıp 75. Yıl mahallesi Kemer mevkiine kadar devam eden Sultangazi içi yeni hat oluşturulacaktır.
 
*36YM otobüs hattı Gazi Mahallesinden bașlıyarak Mecidiyeköye gidecek
 
Yapılan iyileştirmeler ve yeni hatlar en geç önümüzdeki hafta Salı gününe kadar başlıyacak olup Sultangazi ilçesine verdikleri önem ve gösterdikleri ilgiden dolayı İETT Genel Müdürü Hamdi Alper Kolukısa ve İETT Ulaşım Daire Başkanı İhsan Eroğlu'na teşekkür ederiz”.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Ali Ekber Polat 27 Aralık 2019 17:41

399 C Eminönü niye gündeme gelmedi

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku