• Diğer

Sultangazi

Poyraz, Kazanan CHP Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi’nde yapılan kongre ile Sultangazi İlçe Başkanı seçilen Murat Poyraz, “ Bu seçimde kaybeden yok, kazanan Cumhuriyet Halk Partisi, kazanan demokrasi, adalet ve özgürlük oldu” dedi.

Poyraz, Kazanan CHP Oldu

Okunma: 598

4 Ocak 2018 21:19
-A

+A

Sultangazi Halkına Teşekkür Ediyorum

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığı seçimlerinde 416 delegeden 250 delegenin oyunu alan Murat Poyraz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığına seçildi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, kongre sürecini değerlendirdi. Başkan Poyraz, Avşaroğlu Düğün Sarayında yapılan kongremiz bir şenlik havasında geçti. Bu ortamın oluşmasına katkı sunan başta benden önce ki ilçe başkanımız Mustafa Tiryakioğlu ve yönetimine, bayrak yarışında ‘bende varım’ diyen aday arkadaşıma ve yönetimine’ tarihi bir katılım sağlayan delegelerimize ve tüm partililerimize, Sultangazi halkına teşekkür ediyorum” dedi.CHP’de Kazanan Özgürlük ve Demokrasi Oldu

Kongrenin sadece bir bayrak yarışı olduğunu vurgulayan Poyraz,  “Seçim sonuçları belli olmaya başladığı anda, benimle birlikte yol yürüyen yoldaşlarımla el ele sahnedeydik. Bu görüntü açıkça gösterdi ki, CHP’de kazanan özgürlük oldu, barış oldu ve adalet oldu, kazanan kardeşlik oldu, kazanan Cumhuriyet Halk Partisi oldu” diye konuştu.


 
Kongremiz Özlenen Günlerin Yakın Olduğunu Gösterdi
 
2018’e girerken, ortaya çıkan fotoğrafın Sultangazi için ve Türkiye için umut olduğunu vurgulayan Başkan Poyraz, “Gerçekleştirilen kongre; Sultangazi’de özlenen günlerin yakın olduğunu gösterdi. Sevgi ile dostluk ile 2019’da Sultangazi Belediyesi’ni kazanacağız. Bunun için örgüt olarak hepimiz elimizden geleni yapacağız. Ekibimizin en büyük destekçisi aday olan diğer arkadaşlarımız olacaktır, bundan hiç şüphem yok” şeklinde ifade etti. 
 
 Anahtar Kelimeler : Poyraz, Kazanan CHP Oldu ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1