• Diğer

Sultangazi

Poyraz, Cumhuriyet Değerleri Yok Ediliyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Çorum'da Özelleştirme İdaresi Başkanlığının 14 şeker fabrikasının satışı için ihale sürecini başlatmasının ardından beraberindeki bir heyetle Corum’a giderek protesto gösterisine destek verdi.

Poyraz, Cumhuriyet Değerleri Yok Ediliyor

Okunma: 5669

7 Nisan 2018 22:53
-A

+A

Kılıçdaroğlu, ”Şeker Vatandır satılamaz”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde Çorum'da bugün, şeker fabrikalarının satışının durdurulması için miting düzenledi. ‘'Şeker Vatandır satılamaz” sloganı ile gerçekleştirilen mitingde, CHP logosu ve parti bayrakları yer almadı. Mitinge büyük destek veren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve beraberindeki heyet gözlerden kaçmadı.Poyraz, Bu Bir Vatan Meselesi

Çorum'a siyasi bir sebeple gelmediklerini ve siyasi propaganda yapmayacaklarını dile getiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz,, "Ancak burada kaybolan heder edilen yok edilen değer cumhuriyetin değeri. Sizin kendi öz varlığınız. Bu mesele Çorumluların namus meselesi. Bu mesele CHP'lilerin de namus ve şeref meselesi. Biz sizin yanınızdayız. Bu vatan ittifakı, ekmek ittifakı. Siyasi görüşlerimiz farklı. Önce vatan diyoruz. Önce şeker fabrikası diyoruz" diye konuştu.


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1