• Diğer

Sultangazi

Poyraz, CHP İktidarında Eğitim Kalitesi Artacak

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve kurmayları Sultangazi İlçesi Zübeydehanım Mahallesindeki okulları ziyaret ederek okul idarecilerinden bilgi aldı.

Poyraz, CHP İktidarında Eğitim Kalitesi Artacak

Okunma: 627

27 Şubat 2018 18:17
-A

+A

Poyraz, özellikle sınıf mevcutlarına, eğitim ve öğretim kalitesine dikkat çekti. Sultangazi ilçesindeki okullarda görev yapan ücretli öğretmenlerle ilgili de bilgi alan Poyraz, Eğitim kalitesinin her geçen gün artarak devam ettiğini söyledi. Elbette, “şu anlık sınıf mevcutları ve eğitim kalitesi bizim istediğimiz düzeyde değil. Gönül isterdi ki daha gelişkin ilçelerdeki eğitim düzeyini yakalayalım ancak mevcut okullarla ve mevcut öğretmen sayısıyla bunu yakalamak mümkün değil.


 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) nin iktidarında eğitime verilen bütçe daha üst sınırlara taşınacak, eğitimin kalitesi artacak, öğretmenlerimizin durumu iyeleştirilecektir” dedi.


 
Poyraz ve beraberindeki heyet, Zübeydehanım Mahallesindeki ilk ve ortaokulu ziyaret etti. Ayrıca, okul müdüründen aldıkları bilgi ışığında belirli saatler arasında okuma yazma bilmeyen vatandaşa kus verilmektedir denildi. Buradan Şehit Teğmen Ali Yılmaz ilk ve orta okuluna da uğrayan Poyraz yetkililerden bilgi aldı.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1