• Diğer

Sultangazi

Poyraz, “CHP İktidarını Birlikte Kuracağız”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve Beraberindeki ilçe heyeti. Sultangazi İlçesi İsmetpaşa Mahallesinde Okul, Aile Sağlığı Merkezi, Camii ve esnaf ziyaretleri yaptı. Vatandaşların sorunlarına çözüm aradı.

Poyraz, “CHP İktidarını Birlikte Kuracağız”

Okunma: 6624

11 Nisan 2018 19:45
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, nerede bir sorun varsa Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’lilerin orada olduğunu belirterek, “Halkın partisi olarak örgütlerimizle, birlikte halkımızın dertlerine ortak olup, çözüm üretmeye çalışıyoruz. Çünkü CHP herkes için var”  dedi. İsmetpaşa Mahallesinde 5 Okul, 2 Aile Sağlığı Merkezi, 1 Camii ve esnafı ziyaret eden heyet mahallelinin ilgili sorunları için yetkililerle görüşüp aldığı bilgileri ilçe halkıyla paylaştı, çözümü noktasında sorunların takipçisi olacağını söyledi.


 
Poyraz, CHP’nin hak ettiği konumda olmadığına dikkat çekerek konuşmasını şöyle sürdürdü. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, CHP örgütleri olarak hem İsmetpaşa’da hem de diğer Mahallelere daha sık geleceklerini vurguladı. Çalışmadan başarıya ulaşmanın mümkün olmadığını belirten Poyraz, “Halkımızın sorunlarına ortak olacağız. Onların acılarını paylaşacağız. En önemlisi de onlarla dayanışma içinde olacağız. Çünkü Cumhuriyet Halk Partisi halkın partisidir. Çünkü CHP herkes için var. Bugün nerede bir sorun varsa CHP’liler orada” diye konuştu.


 
CHP İlçe Başkanlığı, kadın ve gençlik kolları olarak sürekli alanlarda olacaklarının altını çizen Poyraz, “Çalışmak için seçim dönemlerini beklemeyeceğiz. Hiç durmadan çalışacağız ve Türkiye’yi huzura, barışa, mutluluğa kavuşturacak CHP iktidarını hep birlikte kuracağız” ifadelerini kullandı.


 
 
Poyraz, “Delegelerimizin teveccühü ve Partililerimizin takdiriyle İlçe Başkanı olduk ve göreve seçildiğimiz günden itibaren halkımızın emrindeyiz. Gücümüz yettiği, elimizden geldiğince vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye çalışmak asli görevimiz. Bu görevden hiçbir zamandan kaçmayacağız çünkü biz halkımızın hizmetindeyiz” şeklinde konuştu. 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1