• Diğer

Sultangazi

Poyraz; “Kullanılacak Üslup Bizim İçin Önemli”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler için gerekli ön çalışmayı tamamladı. Belediye Başkan adayını ve meclis üyelerini, İstanbul İl Başkanlığından gelecek talimattan sonra açıklamayı planlıyor.

 Poyraz;  “Kullanılacak Üslup Bizim İçin Önemli”

Okunma: 1638

2 Ekim 2018 19:53
-A

+A

Yerel seçimlerde ilçenin dokusuna uygun, aday arayışında olan Poyraz, örgütün sesine kulak verecek. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz’ın hazırladığı “ CHP Yerel yönetim çalışmalarında son şekli verilerek önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacak. CHP bir yanda da seçimlerde kullanılacak üslup ile ilgili çalışmalar yürütecek.
 
CHP’nin vaatleri, ilçenin ekonomik olarak kalkınması ve istihdam sorununun çözülmesine yönelik olacak. Partinin oy olarak zayıf olduğu Mahallelerde özel çalışma yöntemleri geliştirilecek. Örgüt üyeleri ve mevcut meclis üyeleriyle özel çalışma grupları oluşturulacak. İletişim ve seçim uzmanları parti kadroları için eğitim verecek.
 
CHP bir yandan, parti okullarında eğitim çalışmalarıyla kullanılacak dil ile ilgili çalışmalar yürütürken, bir yandan da sandıklara sahip çıkma stratejisi geliştirecek. CHP’nin vaatleri her mahalle için değişirken, ilçenin ekonomik olarak kalkınması ve istihdam sorununun çözülmesine yönelik olacak. Halka eğilmek, halkla bütünleşmek, onların dertleriyle dertlenmek, sevinçlerine ve mutluluklarına ortak olmak birinci öncelik olacak.
      
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, parti’nin tüm organlarıyla yerel seçimlere hazır olduğunu belirterek, “ Bu konuda hazırlıklarımızı yaptık. İstanbul il Başkanlığımızın Sarıyer’de organize ettiği iki günlük kamp süresince uzun uza diye konuşulan konular en kısa sürede hayata geçirilecek” dedi.  

  
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1