• Diğer

Sultangazi

Perspektif Eğitim Kurumlarında 4 Ayda İngilizce Öğrenin

Perspektif Eğitim Kurumlarının geliştirdiği yöntemle İngilizceyi daha kolay öğrenebilir, 4 ay sonunda herkes İngilizce konuşabilir.

Perspektif Eğitim Kurumlarında 4 Ayda İngilizce Öğrenin

Okunma: 436

8 Ekim 2018 07:22
-A

+A

Bütün dünyada ortak dil haline gelen İngilizce, Türkiye’de de en çok kullanılan ve aranan dil olarak karşımıza çıkıyor. İş başvurularında karşımıza çıkan ilk soru, yabancı dil, özellikle İngilizce bilip bilmediğimiz gelen ilk sorulardan biri oluyor.    
 
Perspektif Eğitim Kurumları yöneticisi ile yaptığımız kısa söyleşi şöyle. “ Türkiye’de İngilizce öğrenme sistemi çökmüş durumda. Mevcut sistemin işlevsiz olduğu her haliyle anlaşılır durumdadır. Piyasada kimsenin yüzüne bile bakmadığı, kitaplar, setler, sistemler satılıyor. Dolayısıyla bu yöntem İngilizce öğrenmek isteyen kişiyi zora sokuyor. Şu an ülkemizde İngilizce öğrenme sistemleri “ Öğretmeme” üzerine kurulu. Her köşe başında bir kurs var ama İngilizceyi tam anlamıyla öğreten kurs sayısı yok denecek kadar az. Oysa ki öğrenilmesi zor olan ve insanların yıllarını alan İngilizce’de sadece üç cümle yapısı var. Yani ister beş kelimelik, ister 30 kelimelik bir cümle kurun, hepsi bu üç yapıya yerleşiyor.

Perspektif Eğitim Kurumlarında uzman öğretmenler sayesinde 4 ayda İngilizceyi öğrene bilir, iş ve günlük hayatınıza renk katabilirsiniz. Perspektif Eğitim Kurumlarının geliştirdiği yöntemle İngilizceyi daha kolay öğrenebilir, yurtdışı seyahatlerinizde ve iş hayatınıza çok büyük kolaylıklar sağlayabilirsiniz.
İstediğiniz her saat kaydınızı yaptıra bilir, uzman hocalarımızdan eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Sultançiftliği Mahallesi 30 Sokak. No: 2/A Kat 6-7 
( Yeni Mahalle Tramvay Durağı Karşısı - Yeni Dünya Binası)

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1