• Diğer

Sultangazi

Öztürkmen’den “7 Bölge 81 İl Kadın Buluşmaları”

Ak Parti Sultangazi İlçe Kadın Kolları “7 Bölge 81 İl Kadın Buluşmaları” kapsamında Türkiye’nin birliği ve beraberliği vatanın bütünlüğü için Doğu ve Güneydoğu Anadolu hanımlarla bir araya geldi.

Öztürkmen’den “7 Bölge 81 İl Kadın Buluşmaları”

Okunma: 545

20 Haziran 2018 23:40
-A

+A

“7 Bölge 81 İl Kadın Buluşmaları” programına Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr.Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Milletvekili Adayları Av.Hacı Mehmet Baykurt,Ahmet Yıldız,Sinan Karşıyaka,Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av.Abdurrahman Dursun, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti Sultangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkme,İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun,STK Kadın Kolları Başkanları ve Doğu ve Güneydoğu Anadolu kadınları katıldı.Açılış konuşmasında “24 Haziran’da Kadınlarımızla Sandıkları Patlatmaya hazırız “diyen İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen” Biz kadınlar Ülkemizin geleceğinin emin ellerde olmasını isteriz, çünkü çocuklarımızın geleceği için, gerek aç kalarak, gerek uykusuz kalarak büyüttüğümüz çocuklarımız geleceği için.  2. olarak bu ülkenin geleceğini sağlam temellere oturtan bir lider ister. Bizler hizmeti iyi alırsak en çok rahat eden kesim hanım kardeşlerimiz olur.2002 yılından bu yana iktidarı olan Ak parti hükümetidir Recep Tayyip Erdoğan’dır,dedi.Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av.Abdurrahman Dursun, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ise birer selamlama konuşmalarını gerçekleştirerek böyle anlamlı bir organizasyona imzasını atan kadın kolları başkanı Nurcan Öztürkmen’e  teşekkür etti.


 
7 Bölge 81 İl Kadın Buluşmaları" nda Doğu ve Güneydoğu Anadolu kadınlarına hitap eden  Kaya, suları akmayan bir İstanbul'dan suları akan bir İstanbul'a gelindiğini, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük hizmetler yaptığını anlattı.AK Parti teşkilatlarında kadınların partiye her zaman destek olduğunu ifade eden Kaya, "Siz Cumhurbaşkanımızın hep arkasında oldunuz. Allah sizlerden razı olsun. Bu ülkenin vefakar ve cefakar kadınları sayesinde bugünlere geldik. Sizlerin emeği ve alın teri bu davada hiçbir zaman unutulmayacak. Sizler sayesinde bu ülke 15 Temmuz gecesi hain işgal girişiminden kurtuldu." diye konuştu.
Türkiye'nin üzerinde kirli plan, tuzak ve oyunların olduğunu, bu kirli planları kuranlara bu ülkenin kadınlarının geçit vermeyeceğini dile getiren Kaya, şöyle konuştu:"15 Temmuz'da bu hain darbe girişimini bertaraf ettik ama bu hain planları kuranlar plan kurmaya devam ediyorlar. Bütün dış oyunlar, hain plan kurucular, Sayın Cumhurbaşkanımız üzerinden, hesap yapıyorlar. 'Erdoğan devrilebilecek mi?' diye manşetler atıyorlar. Hem ABD'de hem de Avrupa'da. Sizler sayesinde başaramayacaklar. ABD ve Almanya'nın en ünlü dergi ve gazeteleri Cumhurbaşkanımızı devirmek isteyen kampanyalara destek veriyor. Terör örgütünün uzantısı siyasi partiye HDP'ye 50'inin üzerinde miting ve gösteri izni veren Almanya, Avrupa bize izin vermedi. AK Parti'nin yurtdışında kampanya yapması yasaktı. Yine CHP'ye izin veren Almanya ve Avrupa, Cumhurbaşkanımız dahi Almanya ve Avrupa'da miting yapması yasaktı. Bu hesapları yapanların oyununu bozacak tek güç var o da sizlersiniz, milletimiz. Biz inanıyoruz ki en büyük güç Rabbimin gücü, bu millet sandıkta bu oyunları bozacak."HDP'nin Kürtleri temsil etmediğini dile getiren Kaya, "6-7 Ekim'de 53 kardeşiminin katledilmesinin sorumlusu kim? Şimdi cezaevinde. Bu insan yargı önünde hesap verecek. 15 yaşında vatanı ve milleti için et dağıtan kardeşimizi, Yasin Börü'yü katlettiler. Börü'nün kanı kimlerin elindeyse onlar hesap verecek." diye konuştu.81 milyonun kardeş olduğunu vurgulayan Bakan Kaya, sözlerini, "AK Parti Türklerin, Kürtlerin partisidir, 81 ilde 81 milyonu kucaklayan tek bir parti vardır, o da AK Partidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde 81 milyonu kucaklıyoruz." diye tamamladı.

 Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1