• Diğer

Sultangazi

Otobüs Durağı İçin İmza Kampanyası Başlattılar

Yunus Emre Mahallesi, Şişli arasında sefer yapan (49) sefer sayılı İETT ve Özel Halk Otobüslerinin son durağının Cebeci Mahallesine taşınması nedeniyle mağdur olduklarını belirten CHP Yunus Emre Mahalle Birimi imza kampanyası başlattı.

Otobüs Durağı İçin İmza Kampanyası Başlattılar

Okunma: 1718

23 Ekim 2018 07:59
-A

+A

Kampanya için Sosyal Medya Facebook’ta bir metin oluşturan Cumhuriyet Halk Partisi Mahalle Birim Başkanı Erol Odabaş ve yönetimi, Sultangazi’nin en büyük mahallelerinden biri olan Yunus Emre ile Şişli arasında direkt toplu taşıma hizmetinin olmaması sebebiyle her gün yüzlerce, hatta binlerce insan mağdur olmaktadır. Daha önce son durağı Yunus Emre Mahallesi olan 49 sefer sayılı toplu taşıma araçlarının Cebeci Mahallesi son durağına alınması zaten var olan ulaşım sıkıntısını ikiye katlamıştır” denildi.


 
Bu nedenlerden ötürü Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçesi Yunus Emre Mahalle Birimi olarak halkımızın huzur ve refahı, çileye dönüşen toplu taşıma yolculuğunun iyeleştirilmesi, mahallemizden alınarak Cebeci’ye götürülen, otobüs son durağının yeniden mahallemize geri getirilmesi için en doğal demokratik hakkımızı kullanmak adına imza kampanyası başlattık. Halkımız bu haklı talep karşısında sesiz kalmamış, imza kampanyamıza büyük destek vermiştir. Toplanan imzaları en kısa zamanda gerekli mercilere ulaştırarak çözüm arayışında bulunacağız” şeklinde açıklamada bulunuldu. 


 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1