• Diğer

Sultangazi

Orhan Demirbaş’tan Ramazan Bayramı Mesajı

Sultangazi AK Parti, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Başkan Yardımcısı Orhan Demirbaş, Ramazan bayramının Türk ve İslam alemine ve tüm dünyaya huzur, esenlik ve barış getirmesi dileğinde bulundu.

Orhan Demirbaş’tan Ramazan Bayramı Mesajı

Okunma: 254

14 Haziran 2018 23:19
-A

+A

Orhan Demirbaş Mesajında, ''Toplumsal birlikteliğin daha derinden yaşandığı ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Ramazan Bayramı'na daha ulaşmanın mutluluğunu ve coşkusunu milletçe hep birlikte yaşıyoruz'' diyen Demirbaş, bayramların umutları canlandıran, herkesi kaynaştıran ve bütünleştiren, toplumsal huzuru pekiştiren anlamlı günler olduğunu vurguladı.

Demirbaş mesajında, şunları kaydetti. ''İyilik ve güzelliklerin filizlendiği bayramlar aynı zamanda millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin aramızdaki bağları geliştirmenin vesilesidir. Milletimizi güçlü kılan büyük medeniyet geleneğimizin, köklü kültürümüzün ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhu, bizim en büyük enerji kaynağımızdır. Dünya milletleri arasında bizi farklı kılan bu özelliklerimiz, toplumsal yaşamımızın simgeleşen günlerinden olan bayramlarımızda daha güçlü hissedilmekte ve geleceğe yansımaktadır.

Bu duygularla Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum'' dedi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1