• Diğer

Sultangazi

Nurhayat Balta Huzurevini Ziyaret Etti

Sultangazi Fikri- asım Derneği Kadın Kolları Başkanı Nurhayat Balta ve Nilüfer Kaya, Huzurevini ziyaret ederek burada kalan yaşlılarla bir araya geldi.

Nurhayat Balta Huzurevini Ziyaret Etti

Okunma: 1285

22 Aralık 2019 11:46
-A

+A

Sultangazi Fikri- asım Derneği Kadın Kolları Başkanı Nurhayat Balta ve Nilüfer Kaya Huzurevini ziyaret ederek burada kalan yaşlılarla bir araya geldi.

 

Sultangazi Fikri- asım Derneği Kadın kolları başkanı Nurhayat Balta ve yönetimi Huzurevi Müdiresi Hilal Çalık Özdemir’den kurum ve kurumda kalan yaşlılar hakkında bilgi aldı.


 
Ziyarette konuşan Sultangazi Fikri- asım Kadın Kolları Başkanı Nurhayat Balta, son derece modern bir şekilde inşa edilen Sultangazi Huzurevinde birçok yaşlının kaldığını öğrendi. Huzurevi ziyaretlerini sık sık yaparak burada kalan yaşlılarla sürekli bir araya geldiklerini belirten Balta, “Onların yüzlerini gülerken görmek bizleri de mutlu ediyor. Devletimiz, yaşlılarımızın hayatlarını kolay bir şekilde sürdürebilmeleri için her türlü imkânı sağlamış durumda. Bizleri büyük fedakârlıklarla büyüterek bugünlere hazırlayan büyüklerimize olan borcumuzu asla ödeyemeyiz. Bütün yaşlılarımıza sağlıklı ve huzurlu ömürler diliyorum.” dedi.Huzurevi sakinleri de kendilerini ziyaret ederek mutlu olmalarına sebep olan Sultangazi Fikri- asım Kadın Kolları Başkanı Nurhayat Balta ve yönetimine hayır dualarında bulundular.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku