• Diğer

Sultangazi

Nevzat Yılmaz, İstifalar ile İlgili Açıklama Yaptı

Sultangazispor Kulübü Başkanı Nevzat Yılmaz, kulüpte yaşanan istifa haberlerine karşı basın açıklaması yaptı. Başkan Yılmaz “Sultangazispor kulübünde istifa söz konusu değil, görev değişikliği vardır” dedi.

Nevzat Yılmaz, İstifalar ile İlgili Açıklama Yaptı

Okunma: 1062

20 Ocak 2018 00:38
-A

+A

Sultangazispor Kulübü Başkanı nevzat Yılmaz; “Öncelikle şunu belirtmek istiyorum Sultangazi sporda istifalar ve görev değişikliği konusunda herkesin bilmesi gereken olay şu. Sultangazispor kulübünde istifa eden arkadaşlarımız görev değişikliği yapmıştır. Arkadaşlarımızın herhangi bir şekilde kulüpten uzaklaşması ve ayrılması söz konusu değildir. Yalnızca görev değişikliği vardır.
 
Eyüp Göl kardeşim işlerin yoğunluğundan dolayı başkan yardımcı asli görevine geri dönmüştür. Necip saymaz kardeşim de yaşanan sıkıntıların aşılabilmesi adına genel kaptan görevinden istifa etmiştir. Yerine Nedim Yıldırım kardeşim gelmiştir. Sportif direktör görevine de daha önce kulüp içerisinde görev yapmış başka bir kardeşimiz göreve başlayacak. Açıklamasını kendisi yapacaktır. 

 
 
Bu konuda herhangi bir boşluk söz konusu değil. Basın sözcümüz Zekeriya Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyemiz olarak görevine devam edecek. Kulübün basın Sözcülüğü görevinde kurumsallık adına kendisi bizzat yanıma gelerek ben asli görevime dönmek istiyorum yönetici olarak kalmak istiyorum dedi. Kulüpten kopmak yok yalnızca görev değişikliği söz konusu. Her şey bilgimiz dâhilinde.
 
Kulübün bir adım ileriye nasıl taşıyabiliriz onun hesabını yapıyoruz. Sultangazispor kulübümüzün asıl hedefi şampiyon olmaktır. Göreve geldiğimiz den beri basınla olan ilişkilerimizi sıcak tutamadığımıza inanıyorum. Eksikler olduğunu hissettik. Sultangazispor Kulübünün yerel basında yeteri kadar yer bulmadığını gördük. Bu eksikliklerin hepsini en kısa zamanda gidereceğiz. Sultangazi’nin geleceğinde bir nebze de olsa faydalı olmak adına, ben dahi bu görevi bıraka biliriz. Bunda hiçbir yanlışlık yoktur. Hiçbir art niyet yoktur. Kulüpte kopmalar olduğunu düşünenler olduğu için bu açıklama yapma gereği duydum. Görevi bırakan arkadaşlarımızın da istifa ediyoruz demeleri gayet doğaldır.
 
Benim bütün yönetim kurulu üyelerinin göreve gelmeden önce söyledikleri şuydu, görevimiz de başarılı olamadığımız takdirde aynı gün istifamızı ederiz. Bu arkadaşlarımız cefa kârlık ve fedakârlık göstermişlerdir. Arkadaşlarıma görev sürelerince gösterdikleri gayretlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1