Sultangazi

NEVA Alışveriş Merkezi’ Yeni Yıla Hazırlanıyor

Farklı tarzı ve sunduğu imkanlarıyla alışveriş merkezlerine yeni bir boyut kazandıran Sultangazi’nin ilk ve tek NEVA Alışveriş Eğlence ve Yaşam Merkezi yeni yıla hazırlanıyor.

NEVA Alışveriş Merkezi’ Yeni Yıla Hazırlanıyor

Okunma: 599

29 Ekim 2017 23:13
-A

+A

Farklı tarzı ve sunduğu imkânlarıyla alışveriş merkezlerine yeni bir boyut kazandıran NEVA Alışveriş Merkezi yeni yıla hazırlanıyor. Hem alışveriş yapmak, hem de kültür ve sanat etkinliklerine katılmak isteyenlere kapılarını açan NEVA Alışveriş Merkezi, ilkleri başarmanın mutluluğunu yaşıyor.


 
Güçlü marka karması ve özel lokasyonun yanında açıldığı günden beri düzenlediği etkinliklerle de fark yaratan NEVA AVM, yeni yıl hediyesinde de fark yaratmayı tasarlıyor. NEVA AVM’den alışveriş yapanlar, klasikleşen bazı çekilişlere katılmak yerine farklı hediyeler kazanma olanağı yakalayacak.


 
 
Sultangazi’nin ilk ve tek AVM'si olma özelliği taşıyan NEVA AVM'de yılbaşı hazırlıkları devam ediyor. İstanbul ve diğer büyük kentlerdeki çok sayıda AVM, yeni yıl hediyesi olarak çok farklı ve sürpriz kampanyası düzenlerken, Sultangazi NEVA AVM yönetimi müşterilerin önceliğinin ne olduğunu araştırdı ve yeni yılda sürpriz ve bir birinden güzel şeyler hediye etme kararı aldı.


 
NEVA AVM Yönetim Kurulu Başkanları Ali Akçiçek ve Mustafa Barkodat sadece alışveriş yapılan bir mekândan öteye giderken, müşterilerinin istekleri doğrultusunda kampanya ve etkinliklerine yön verdiklerini kaydetti. Yılbaşı hediyesinde sloganlarını " İhtiyaç duyulan hediye bizden” şeklinde belirlediklerini ifade eden Akçiçek, şunları söyledi:


 
"Biz açıldığımız günden beri kullanışlı- elverişli yapımızın yanında söylemlerimizde de 'herkes'in AVM'si olduğumuzu sıklıkla kullanıyor ve buna göre hareket ediyoruz. En özel hediyenin verildiği yeni yıl kampanyasında da herkese hitap etmemiz gerekiyordu. Bundan yola çıkarak 2018 yeni yıl hediyemizin ne olacağını müşterilerimizin belirlemesini istedik.  Yaptığımız araştırmalar ve düzenlediğimiz ankette, ihtiyaçlar farklı şekillerde sıralandı. Bizde Sultangazililerin istekleri doğrultusunda hediye paketlerimizi hazırlıyoruz. Yaptırdığımız anket sonucunda aldığımız karar ile vatandaşa vereceğimiz hediyeler daha öncelikli bir ihtiyaç. Ocak ayında başlayacak kampanyanın sonucunu şimdiden merakla bekliyoruz" dedi.


 

 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku