• Diğer

Sultangazi

Mustafa Akçay, “ Gönül Belediyeciliğiyle” Örnek Gösterileceğiz

Sultangazi AK Parti Belediye Başkan aday adayı Mustafa Akçay, Seçilmesi halinde yapacakları tüm sosyal hizmetlerin örnek alınacağını belirterek, “sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket edeceğiz. Dün olduğu gibi bugünde mağdurun yanında olacağız” dedi.

Mustafa Akçay, “ Gönül Belediyeciliğiyle” Örnek Gösterileceğiz

Okunma: 215

23 Kasım 2018 04:05
-A

+A

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Akçay, Genel merkezimiz tarafından adaylığım onaylanırsa “yapacaklarım tüm sosyal hizmetler örnek alınacaktır” dedi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “ Gönül Belediyeciliği’ni” hayata geçirmenin haklı gururunu yaşayacağız” dedi. 

 

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Akçay, “ Ülkenin huzuru ve refahı için daha çok çalışmak gerektiğini vurguladı. İnsanımıza balık vermeyi değil balık tutmayı öğreteceğiz. Gençlere geleceği hazırlamak için istihdam yaratacağız. İş imkanı için kamu ve özel sektörle iş birliği içinde meslek edindirme ve istihdamı artırıcı projeler üreteceğiz.

Ev hanımlarının evde televizyon dizilerinin karşısında zaman geçirmelerinin önüne geçeceğiz. Aile bütçelerine ve ülke ekonomisine katkı sağlamalarını temin edecek projelerimizi hayata geçireceğiz.

Milli değerlere sahip insanlarımızı yetiştirip geleceğimize ışık tutacak kadrolar oluşturacağız. Sultangazi’de spor akademisi projesi hayata geçireceğim. Gençlerimizi terör ve uyuşturucudan uzak tutmak için milli eğitimle ve sivil toplum kuruluşlarımızla iş birliği içinde çalışmalar yapmak ve ilçemizdeki öğretmenlerimizin zaman zaman bir araya geleceği, sosyal ve kültürel etkinlikler yapacağız. öğretmenlerimizin huzr içerisinde dinlenebileceği öğretmen evi kazandırmak öncelikli görevimiz olacak.

Sultangazi’miz hizmetlerimiz neticesinde sporun, sanatın ve kültürel değerlerimizin konuşulduğu bir yer olacak. Dul ve yetimlerimizle yakinen ilgilenerek devletin şefkat elini üzerlerinde hissetmelerini sağlayarak problemlerine çözüm üreteceğiz.

Binaların ve sokak aralarında bodrumlarda sağlıksız şartlarda çalışan konfeksiyon atölyelerini bir araya toplayarak tekstil imalatını ve pazarlama sanayisini kuracağız.

Kentsel dönüşüm ile hakkaniyete dayalı vatandaşlarımızı mağdur etmeyecek şekilde depreme dayanıklı binalarımızı yapıp ilçemizin çehresini değiştireceğiz” dedi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1