• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz’ın Hızına Kimse Yetişemiyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, davet edildiği bütün etkinliklere katılmasıyla biliniyor. Başkan Poyraz, hafta sonları halkının sevincine ve üzüntülerine ortak oluyor.

Murat Poyraz’ın Hızına Kimse Yetişemiyor

Okunma: 1096

21 Şubat 2018 19:12
-A

+A

Poyraz’a Yoğun İlgi
 
Gittiği her etkinlikte yoğun ilgiyle karşılanan Poyraz, bugün yaptığı ziyaretlerle adeta rekor kırdı. İlk olarak Eski Habipler Nurettin Uzun Ortaokulunu ziyaret eden Poyraz, gerekli incelemelerde bulundu. Sınıf mevcutları ve öğrencilerin başarı dereceleri hakkında bilgi alan Poyraz. Okul müdürünü makamında ziyaret  etti. 

 

 
Poyraz Esnafların Sorunlarını dinledi
 
Göreve geldiği ilk günden itibaren verdiği sözleri bir bir yerine getiren Poyraz, Sultangazi İlçesi Malkoçoğlu mahallesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Kongre salonunda yaptığı konuşmada “halkımızın iyi ve kötü gününde hep yanlarında olacağız” sözü bugünkü çalışmasıyla karşılık buldu. Başkan Poyraz, fırsat bulduğu boş anlarında esnaflarla birlikte olarak onları dinliyor.


 
Poyraz, Hüseyin Ersu, İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, eğitime verdiği önemi bir kez daha kanıtladı. Sultangazi ilçesinin Malkoçoğlu Mahallesinde bulunan Hüseyin Ersu, İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


 
Poyraz, Mahalle Muhtarını Unutmadı
 
Malkoçoğlu Mahallesinde incelemelerini sürdüren Poyraz Malkoçoğlu Mahalle Muhtarı Ali Erzen’i makamında ziyaret ederek mahalle hakkında bilgi aldı. Muhtarlık makamında yapılan görüşme karşılıklı istişarelerle sonlandırıldı.


 
Poyraz, Aile Sağlığı Merkezini Ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Habipler Mahallesinde bulunan Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. Vatandaşın sağlık sorunlarını da yerinde inceleyen Poyraz, yetkililere görevlerinde başarılar diledi.


 
Poyraz, Yayla Mahallesinde Halkla Bir Araya Geldi
 
Tapu ve İmar sorununun henüz tam olarak çözülmediği Yayla Mahallesinde Vatandaşla bir araya gelen Poyraz, halkın sorunuyla yakından ilgilendi. Tek tek vatandaşla ilgilenen Poyraz, “ bizim için barınma hakkı kutsaldır” dedi.


 
Poyraz, Habipler Anadolu Lisesi’ni Ziyaret Etti
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve beraberindeki heyet, Habipler Mahallesinde bulunan Habipler Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okul müdürüyle bir araya gelen Poyraz, öğrencilerin başarı grafiğini olumlu buldu.


 
Poyraz, Eğitim Kurumlarını Ziyaret Etmeye Devam Ediyor
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Habipler Mahallesinde bulunan Ergun Baylav iş okulunu ziyaret etti. Burada öğrencilerle bir araya gelen Poyraz ve beraberindekiler, öğrencilerin ellerinde şekillenen objelere dikkat çekti.


 
Poyraz, 125 Yıl İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti
 
Bir hayırseverin girişimiyle konferans salonu, öğretmenler odası ve girişi yenilenen Habipler 125 Yıl İlk ve Ortaokulu kapılarını Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve beraberindekilere açtı. Burada incelemelerde bulunan Poyraz, öğrencilerle sohbet etti.


 
Poyraz, Camii Ziyaretinde Bulundu
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Merkez Habipler Mahallesinde bulunan Kanuni Sultan Süleyman Camii’ni ziyaret etti. Burada cami cemaati ile bir araya gelen Poyraz, sohbet ederek sorunlarını dinledi.


 
 
Poyraz, Yayla Merkez Camii’ni Ziyaret Etti
 
CHP Sultangazi ilçe Başkanı Murat Poyraz ve beraberindeki İlçe Yönetimi, Yayla Mahallesinde bulunan Yayla Merkez Camii çay ocağında vatandaşlarla bir araya geldi. Burada vatandaşlarla çay içen Poyraz, “bu halk en güzelini hak ediyor.  Biz halkımızın sevinçlerini paylaşırken üzüntülerini de paylaşmayı prensip edinen bir partiyiz” dedi.


 
Poyraz, Yayla Muhtarlığını Ziyaret Etti
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Yayla Mahalle Muhtarı Kemal Kibar’ı makamında ziyaret ederek bilgi aldı. Yayla Mahallemizin henüz tam olarak tapu ve imar sorunu hal edilmiş değil. “ Halkımız işgalci konumuna sokulmak isteniyor. Kimi bölgeleri birinci derecede su havzasında gösterilerek hizmetten mahrum bırakılıyor. Doğalgaz ve diğer hizmetler verilmiyor” dedi.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1