• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz’ın Hızına Kimse Yetişemiyor

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve ekibi ev ziyaretlerine durmadan devam ediyor. Poyraz, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi çalmadık kapı bırakmayarak durmadan gece gündüz çalışmalara devam ediyoruz” dedi.

Murat Poyraz’ın Hızına Kimse Yetişemiyor

Okunma: 11170

28 Mart 2018 10:21
-A

+A

ZİYARETLERİMİZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, göreve geldiği günden bu yana dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor. STK ziyaretlerini yanı sıra ev ve esnaf ziyaretlerini aksatmayan Murat Poyraz, ziyaretlere ev halkının yanı sıra komşu evler ile apartman sakinlerinin de katıldığını çok yönlü ve faydalı sohbetler gerçekleştirdiklerini aktardı.

HALKIMIZLA HASPİHAL EDİYORUZ

Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, sabahın ilk saatlerinden gece yarısına kadar süren mesaisine devam ediyor. Vatandaşlar ile bire bir görüşerek onların görüş ve düşüncelerini alıyor. Haftanın belirli günlerinde vatandaşlara ev ziyaretlerinde bulunan Başkan Poyraz, " İlçemizde bulunan vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyoruz. Uzun süredir devam ettirdiğimiz bu programımız bizim ve vatandaşlar açısından çok yararlı oluyor. Biz misafirperverliğin en güzel örneklerini yaşarken, mahalle halkının gelmesi ile adeta bir mahalle meclis kuruluyor” dedi.

ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ

Ev ziyareti vesilesi ile evde toplanan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Poyraz, Sultangazi’de görevi aldıkları günden itibaren yaptıkları icraatlar hakkında bilgiler verdi. Başkan Poyraz , “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi çalmadık kapı bırakmayarak durmadan gece gündüz çalışmalara devam ediyoruz”. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek için sizlerin emrindeyiz. Ev ziyaretleri kapsamında Sultangazi ilçemizin mahallelerinde vatandaşlarımıza periyodik olarak ev ziyaretleri yaparak sohbet etme imkânı buluyoruz” ifadelerini kulandı.

ÖNCE ESNAF SONRA EV ZİYARETİ

Poyraz, ziyaretlere ev halkının yanı sıra komşu evler ile apartman sakinlerinin de katıldığını çok yönlü ve faydalı sohbetler gerçekleştirdiklerini aktardı. Başkan Poyraz, “ Evde hasta yatağında yatan vatandaşlarımızı, Hastanede yatan hastalarımızı ve ailelerini ziyaret ediyoruz. Gündüz esnaflarımızı ziyaret ederken onlara hayırlı işler bol kazançlar temennisinde bulunurken, gece ev ziyaretlerimize devam ediyoruz. Milletimizden aldığımız güç ve inançla bıkmadan, usanmadan, yılmadan yolumuza devam ediyoruz” dedi.

 
 
 

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1