• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz’dan Muhtarlar Günü Kutlama Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Murat Poyraz’dan Muhtarlar Günü Kutlama Mesajı

Okunma: 841

19 Ekim 2018 10:41
-A

+A

Poyraz, 19 Eylül Muhtarlar Günü nedeniyle yayınladığı mesaj şöyle: Mahallelerimizde bir siyasi parti çatısı olmadan doğrudan halk tarafından seçilen muhtarlarımız, devlet ve vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören, Mahallelerde devleti temsil eden mülki amirlerdir. Muhtarlar, halk iradesinin en önemli temsilcileri olmakla birlikte; demokrasi ve yerel yönetimlerde önemli kurumlardır. Muhtarlarımızın, yerel yönetimlerde, belediye meclisinde söz sahibi olması, vatandaşlarımızın sorunlarının çözülmesinde etkili bir rol oynayacaktır. Belediye meclisinde mahalleler ile ilgili alınan kararlarda, muhtarlar da söz sahibi olmalıdır.

Muhtarlarımız Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) için çok değerlidir. Muhtarlarımızın zor şartlarda görev yaptığının farkındayız. CHP olarak muhtarlarımızın durumunu iyileştirilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu vesileyle işini layığıyla yapan, dürüst, emekçi, vatandaşın sorunlarına çözüm arayan tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü kutluyorum” dedi.  
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1