• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz’dan Anneler Günü Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Anneler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Murat Poyraz’dan Anneler Günü Mesajı

Okunma: 392

10 Mayıs 2018 07:54
-A

+A

Poyraz, mesajında şunları söyledi. “Barış ve sevgi dolu bir dünyanın temeli annelerin yetiştireceği bireyler sayesinde atılır. Hoşgörünün, saf bilginin, karşılıksız sevginin bitmez tükenmez kaynağı olan annelerimiz bizi millet yapan değerlerin her bireyde hayat bulmasında payı olan özel kişilerdir. Bu yönüyle annelik, yalnız aileyi değil, tüm toplumu ve insanlığı ilgilendiren bir kavramdır. 

Bugün dünyada olumsuzluklar yaşanıyor ve çatışmalar vuku buluyorsa bunun temel nedeni sevgisizlik ve ilgisizliktir. Hayatın ilk anından başlayarak çocukları sevgi, şefkat ve ilgiyle büyüten annelerimiz ilk öğretmen olma vasfıyla da evlatlarını sevgiyle yoğurmalı, hepsinin kendileriyle ve toplumla barışık bireyler olmalarını sağlamalıdır. Bizler de en değerli varlıklarımız olan annelerimize sonsuz sevgi, saygı duyarak onların her zaman yanında olmalıyız. Sevmeye ve sevilmeye dair ilk derslerimizi aldığımız annelerimize olan hislerimizi her vesilede ortaya koymalıyız.

Dünyada milyonlarca ananın çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anıldığı Anneler Gününde biz de baş tacımız annelerimizi unutmuyoruz. Bu bilinçle annelerimizi sadece yılın bir gününde hatırlamanın yetersizliğinin idraki içinde, her günü Anneler Günü gibi yaşayıp yaşatabilmemiz gerekiyor. Şefkat ve huzur pınarlarımız olan tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, değerli annelerimizin hepsine sevgi, saygı şükran dileklerimi iletiyorum”

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1