• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz, Halkın Sevgisini Kazanan Başkan

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Sultangazi’de ev, ev, mahalle, mahalle, sokak, sokak dolaşarak, halkın sorunlarını dinliyor. Vatandaşın derdini bire bir dinlemeye özen gösteren Başkan Poyraz, Sultangazi’nin 15 Mahallesinde vatandaşları dinleyerek onların sıkıntılarını çözmek için ellerinden gelebilecek her türlü hizmeti vereceklerini söylüyor

Murat Poyraz, Halkın Sevgisini Kazanan Başkan

Okunma: 873

18 Mart 2018 11:24
-A

+A

 Halkın Gönlünü Kazanan Başkan

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve yönetimi yaptığı etkinlik ve ziyaretlerle halkın gönlünü kazanmaya devam ediyor. Halk tarafından samimi ve içten bir başkan olarak görülen ve sevilen Başkan Poyraz, her bir vatandaşla tek tek ilgilenerek sıkıntılarını dinliyor. Çözüm üretmek için halkın sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Halk Başkan Poyraz’ın yaptığı çalışmadan ve ziyaretlerinden ziyadesiyle mutlu oluyor.

Hizmet Aşkıyla Doluyuz

Mahallelerdeki çalışmalara önem veren Poyraz, “ Bizler sorun değil çözüm getirmek için görevimizin başındayız. Her bir vatandaşımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Çözümleri bulup dertleri çözeceğiz. Vatandaşlarımızın sıkıntılarına çözüm odaklı çalışmaya devam edeceğiz. Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek.

Halk Yığınlarının Bize Olan İhtiyacının Farkındayız

Poyraz, "Biz ülkemizin farklılıkları ve değişik renkleri ile güzel olduğunu biliyoruz. Sindirilmiş, korkutulmuş, aşı ekmeği ve hürriyeti ile terbiye edilmiş halk yığınlarının bize olan ihtiyacın farkındayız. Bu nedenle tüm toplumsal kesimleri parti disiplini ile kucaklayan gidilmedik mahalle, sıkmadık el bırakmayan bir ivme ile küçükten büyüğe herkesi sahipleneceğimiz yeni bir dönemi birlikte başlatmak en büyük ideallerimizdir. Açlık ve yoksulluk sınırında yaşayanların, siftahsız kepenk kapatan esnafın, hayata fabrikalarda yön veren işçinin, yaşamın yükünü omuzlarında taşıyan kadınlarımızın, gezi ruhunun kahramanı gençlerimiz üniversite öğrencilerinin, risk grubundaki yurttaşlarımızın yanında olmak için bıkmadan yurulmadan çalışmalarımız devam edecektir. Bildiğiniz gibi 2019 yılı ülkemiz için bir Kırılma Noktası olacak ya Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu modern Cumhuriyetten vazgeçmek zorunda bırakılacağız ya da laik, sosyal, hukuk devletinin devamından yana olacağız. Bu hepimiz için özellikle de CHP'de yöneticilik yapan ve CHP’ye gönül verenler için büyük sorumluluktur. Ben bu sorumluluğu yerine getireceğime partimizi sizlerle yerelde ve genelde iktidara taşıyacağımıza olan inancımla ve sorumluluğumla çalışıyorum” dedi.

Bu Halk CHP İktidarıyla Özgürlüğüne Kavuşacak

“Halkın refah seviyesi her geçen gün biraz daha düşmekte, asgari ücretle geçinen çalışanlar geçim sıkıntısı çekmektedir. İktidar erkini elinde tutanlar kendileri gibi düşünmeyenleri farklı yöntemlerle cezalandırmaktadır. Halk her geçen gün biraz daha yoksullaşmaktadır. İşsizler ordusu çığ gibi büyümektedir. Aş ekmek ve özgürlük isteyenler değişik ithamlarla farklı gösterilmekte, inanç özgürlüğüne izin verilmemektedir. Cemevleri ibadet yeri olarak kabul edilmemekte eşit yurttaşlık hakkına anayasal güvence getirilmemektedir. İşte tüm bu güvenceler ve özgürlükler Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı döneminde gerçekleşecek, gerçek özgürlük, demokrasi, insan hakları ve eşit yurttaşlık Cumhuriyet Halk Partisi İktidarıyla gerçekleşecektir” dedi   Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1