• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz, Halkın Belediyesi Olacağız

Seçim çalışmaları kapsamında Sultangazi’nin Gecekondu bölgelerinde ziyaretlerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, “Sultangazi Belediyesini aldıklarında halkın gerçek belediyesi olacaklarını” söyledi.

Murat Poyraz, Halkın Belediyesi Olacağız

Okunma: 1000

16 Aralık 2018 07:45
-A

+A

Sultangazi İlçesinin Zübeydehanım ve Gazi Mahallesi gecekondu bölgelerinde seçim çalışmaları kapsamında kapı kapı ziyaretlerde bulunup gecekondu sakinleriyle bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve kurmayları 31 Mart 2019’da yapılacak yerel yönetim seçimleri için vatandaşlardan destek istedi.


Gecekondu bölgesinde büyük bir ilgi ve teveccühle karşılanan Poyraz, “Sultangazi Belediyesi'ni aldıklarında halkın gerçek belediyesi olacaklarını” söyledi. Gecekondu bölgesinde ikamet eden özellikle yaşlı ve hastaları ziyaret eden Poyraz, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.Seçim kazanmanın basit bir şey olmadığını, mevcut seçmenimizin oylarının belediye başkanlığını kazanmak için yeterli olmadığını belirten Poyraz, “her seçmenimiz en az üç kişiyi ikna ederek sandık başına götürmelidir. Bu halk vereceği oylarla hem kendi hem de bu ilçede yaşayan halkın geleceğinin tercihini yapacağını” söyledi.Cumhuriyet Halk Partisinin vatandaşın sorununu ve sıkıntısını dinleme noktasında sadece seçimlerden seçimlere vatandaşı ziyaret eden bir parti olmadığını aktaran Poyraz, “Biz parti olarak her an halkımızla yan yana, yürek yüreğe, kol kolayız. Biz halkımızın dertleriyle dertlenen, sevinçlerine ortak olan bir partiyiz.  Sultangazi Belediyesi'ni aldığımızda ise halkın gerçek belediyesi olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.


 
Bizim belediyemizde kentsel dönüşüm rantsal dönüşüme dönüşmeyecek, halkın gecekondularını ellerinden alıp yalan vaatlerle kandırmayacağız. “ Anahtar ver anahtar al yalanıyla gecekondu sahiplerini Binlerce lira bankalara borçlandırmayacağız. Her şeyimiz şeffaf ve duruşumuz halktan yana olacaktır. Biz kentsel dönüşüm yerine “yerinde dönüşüm’ü” gerçekleştireceğiz. Akrabayı, komşuyu, dostu ve ahbabı bir birinden ayırmayacağız. Bunların hepsi CHP belediyelerinde uygulanan projelerdir. Sultangazi Belediyesi'ni aldığımızda gecekondu halkının yüzü gülecek CHP tapu ve imar sorununu kökünden çözecektir” dedi.   


 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1