• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz: Cumhuriyet Halk Partisini İktidara Taşıyacağız

Cumhuriyet Halk Parti Sultangazi İlçe Başkan adayı Murat Poyraz delegelerle kahvaltıda buluştu. Salonu hınca hınç dolduran delegeler Poyraz’a tam destek verdi.

Murat Poyraz: Cumhuriyet Halk Partisini İktidara Taşıyacağız

Okunma: 694

3 Aralık 2017 12:22
-A

+A

Eski Gazi Cemevi Başkanı Veli Dede desteğini Murat Poyraz’dan yana açıkladı. Alkışlarla sık sık konuşması kesilen Veli Dede “ Dürüstlüğüne inandığım Murat Poyraz’ı destekliyorum” dedi.
 
 
Cumhuriyet Halk Parti Sultangazi İlçe Başkan adayı Murat Poyraz, yaptığı konuşmada ayakta alkışlandı. Salonu tıklım tıklım dolduran Cumhuriyet Halk Partililer desteklerini Murat Poyraz’dan yana açıkladı. Poyraz kürsüden salonda bulunanlara şöyle seslendi.


 
“Sayın Cumhuriyet Halk Partili dostlarım, yoldaşlarım, davetimize göstermiş olduğunuz ilgi için hepinize teşekkür ederim.
 
Gazi Mahallesinin değerli insanları sizlerle bir arada olmak aynı sevdaya Cumhuriyet Halk Partisine gönül vermekten mutluluk duyuyorum.
 
Kuruluşundan bu yana, bu mahalle için bedel ödemiş tüm canların önünde saygıyla eğiliyorum. Sizlerden aldığımız güçle, çıktığımız bu yolda vermiş olduğumuz destek ve emekler için ne kadar teşekkür etsem azdır. Değerli sosyal demokratlar, bu ilçeyi de, bu ülkeyi de kaderine terk etmeyeceğiz. Ödenmesi gereken bir bedel varsa, ilk önce ben olmak üzere hep beraber bedel ödeyeceğiz. Ama gelecek nesillere daha yaşanılır bir vatan bırakacağız.Daha önce söyledim kapalı kapılar arkasında siyaset dönemini bitireceğiz. Şeffaf olacağız. Hesabını vermeyeceğimiz, açıklayamayacağımız hiçbir işin içerisinde bulunmayacağız. Her ne yapacaksak partililerimizle, halkımızla ortak akılla, ortak fikirle yapacağız.


 
Sultangazide yerinde sayan Cumhuriyet Halk Partisi, sizlerle şaha kaldıracağız. Ben inanıyorum siz de inanın başarı bizlerin ellerinde, başarı çok yakın. Sultangaziyi sosyal demokratların yöneteceği günleri hep beraber göreceğiz. Kadın kollarının faaliyetlerini destekleyeceğiz. Çalışabilmeleri için elimizden gelen tüm imkânları seferber edeceğiz. Kadınlarımız olmadan başaramayız. Kadınlarımız inanmadan başaramayız. Biz kadınlarımıza güveniyoruz, kadınlarımız da bize güvensizler. Gençlerimizle yakından ilgileneceğiz. Tüm faaliyetlerinde onların destekçileri olacağız. Fikirlerini dikkatle dinleyeceğiz. Sultangazi’yi gençlerimizle yeniden inşa edeceğiz. Genlerimizle başaracağız. Sultangazi’nin 15 mahallesinde söz sahibi olacağız. Farklılıklarımıza saygı duyarak, kimseyi ötekileştirmeden haklımızın sorunlarıyla kendi sorunumuz gibi ilgileneceğiz. Çözüm üreteceğiz, halkımızla birlikte başaracağız.


 
Tüm inanç kurumlarına, STK’lara, köy derneklerine eşit mesafede duracağız, sıkıntılarında yanlarında olacağız. İç işlerine karışmayacağız, iç işlerimize karıştırmayacağız. Gidilmedik kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Hangi partiden olduğuna, hangi partiye oy verdiğine bakmadan tüm halkımıza aynı özveri ile yaklaşacağız, onlarla beraber başaracağız.
Madde bağımlılığı ile, eğitim kurumlarının eksiklikleriyle, maddi yardıma ihtiyacı olan öğrencilerimizle, vatandaşlarımızla, tapu sorunuyla, taş ocaklarıyla, işsizlikle mücadele edeceğiz, çözüm üreteceğiz.
 
Temiz siyaset için, adalet için, yaşanabilir bir Sultangazi için, partimizin sırtına yük olmaktan başka hüneri olmayanlardan kurtulmak için, ötekisi olmayan bir yaşam için, siz taşın altına elinizi koyarsanız, ben gövdemi koyarım” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1