• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz, Anneler Gününü Unutmadı

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Belgin Poyraz, Anneler Günü dolayısıyla Sultangazili annelerin gününü kutladı.

Murat Poyraz, Anneler Gününü Unutmadı

Okunma: 2535

13 Mayıs 2018 23:52
-A

+A

CHP Sultangazi Zübeyde Hanım Mahalle Biriminin organize ettiği anneler günü etkinliği kapsamında emekçi annelere CHP Fuları dağıtıldı. Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, bugüne kadar yapılmayan, eksik bırakılan tüm çalışmaları hayata geçirerek büyük projelere imza atmaya devam ediyor.Poyraz, Annelik değerinin hiçbir zenginlikle ölçülmeyeceğine vurgu yaparak, dünyadaki en yüce duygu olduğunu belirten CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, sonsuz sabrın, şefkat, merhamet ve iyiliğin sembolü olan annelerin, benzersiz özverili, sınırsız sevgileri ile her yaşta insan için büyük güç kaynağı olduğunu vurguladı.


  

Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım gibi bir annenin bir milletin kaderini değiştirebileceğine işaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz,  sağlam bireylerin, sağlıklı bir toplumun temelinde annelerin fedakarlığının, üstün hasletlerinin ve emeklerinin olduğunu vurguladı."Çocuklarına dürüst yaşamayı, onurlu, iyi ve ahlaklı bir insan olmayı öğreten annelere layık olmanın yolu onları senede bir gün anmak değil, hak ettikleri sevgi ve saygıyı her daim göstermek, öğrettikleri değerleri yaşatmaktır. Anneleri kutsal bilen halkımız yaşadığımız bu topraklara da anavatan adını vermiştir. Bizim için vatan bizi doğuran, büyüten ve bugünlere getiren bir anadır. Bir çocuğun nasıl annesine, babasına ve tüm ailesine karşı sorumluluğu varsa, bu topraklarda doğan bütün çocukların da en geniş ailemiz olan halkımıza ve vatanımıza karşı sorumlulukları vardır.


 
Bu sorumlulukların en büyüğü bu topraklarda barış içerisinde yaşamak, adaleti hakim kılmak, bütün kardeşlerimizin iyiliği ve huzuru için çalışmaktır. Kimliği, inanışı veya görüşü ne olursa olsun bu ülkede yaşayan herkesi kardeşi bilen bizler bu görevimizi yerine getireceğiz. Kutuplaşmadan, ötekileştirmeden ve düşmanlıktan beslenenleri bir kenara itecek, yeniden gönül köprülerini kuracak ve hep birlikte Türkiye'nin önünde biriken bütün sorunları çözeceğiz. Annelerimize bu yıl vereceğimiz en büyük hediye, huzur ve barış içerisinde bir Türkiye'dir."Bütün annelerin Anneler Günü'nü kutlayan Poyraz, "Her annenin tenceresinin kaynadığı, çocuklarının yatağa tok ve huzurla yattığı, hiçbir ananın gözünde yaş olmadığı, bir günü değil her günü mutlu bir Türkiye diliyorum." ifadesini kullandı.Bu temennilerle başta Sultangazi halkı ve çilekeş annelerin anneler gününü kutlayan Poyraz, dünyada şiddete, zulme maruz kalan, sokak ortasında katledilen, terör cinayetlerine maruz kalan, fabrikada tarlada sömürülen tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun” dedi. Kurtuluş demokrasiyi, özgürlüğü özümseyen zulmü ve şiddeti kabul etmeyen CHP saflarında birleşmekten geçiyor. Tüm ezilen, horlanan anneleri önümüzdeki seçimlerde CHP’yi desteklemeye davet ediyorum” dedi.


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1