Sultangazi

Murat Poyraz, 50. Yıl Mahallesi Delegeleri ile Kahvaltıda Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkan Adayı Murat Poyraz, Sultangazi İlçesi 50. Yıl Mahallesi delegeleri ile Çakır Kahvaltı Salonunda, sabah kahvaltısında bir araya geldi. Delege seçim heyecanını ve ülke gündemini değerlendiren Poyraz, adım adım iktidara yürüyoruz” dedi.

Murat Poyraz, 50. Yıl Mahallesi Delegeleri ile Kahvaltıda Buluştu

Okunma: 720

29 Ekim 2017 17:59
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Örgütü’nde delege seçimi heyecanı, geçtiğimiz hafta sonu yapılan son seçimlerle tamamlandı. CHP Sultangazi İlçe Başkan Adayı Murat Poyraz, CHP örgütleri içinde büyük heyecana sahne olan delege seçim sürecini ve ülke gündemini Çakır Kahvaltı salonunda 50. Yıl Mahalle delegelerine değerlendirerek, CHP’nin adım adım genel iktidara yürüdüğünü söyledi.


 
CHP Sultangazi İlçe Örgütü geçtiğimiz hafta sonunda delege seçimlerini tamamladı. CHP Sultangazi İlçe Başkan Adayı Murat Poyraz, tamamlanan delege seçimleri sürecini değerlendirdi. Birlik ve beraberlik içinde bu süreci tamamladıklarını dile getiren Poyraz, “Ülkemizin aydınlık günlerinin teminatı olan partimizin, mahalle delegeleri seçimlerini, genel başarıya ve birlikteliğe inancı temel alarak tamamladık. Sultangazi genelinde seçimler yer yer rekabetle, yer yer uzlaşı ile sonuçlandı. Seçilen her bir arkadaşımızın partimizi kucaklayacak, temsil edebilecek nitelikte olduğuna inanıyorum. Delege seçimlerini nasıl birlik beraberlik içinde tamamladıysak ilçe kongrelerimizi aynı duyarlılıkla tamamlayacağımızdan hiç kuşku duymuyorum. Bizden kimse bölünme ve parti içi kavga beklemesin. Çünkü CHP artık, 2019’u hedef almıştır ve adım adım yerel ve genel iktidara yürümektedir” dedi.


Murat Poyraz'ın Çakır Kahvaltı Salonunda verdiği kahvaltıya, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Ali Özkurt, Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Haluk Bozkurt, Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Kurultay Delegesi Enis Temel, 50.Yıl Mahalle Birim Başkanı Yaşar Demirkaya ve çok sayıda 50. Yıl Mahalle delegesi katıldı.  


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku