• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz, “Tüm Örgütümüz Yerel Seçimlere Hazır”

Sosyal Medya üzerinden Gazetemize yazı gönderen Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, “Örgüt olarak yerel seçimlere hazırız” dedi.

Murat Poyraz, “Tüm Örgütümüz Yerel Seçimlere Hazır”

Okunma: 2885

4 Ocak 2019 18:27
-A

+A

 

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler sonrası yerel seçim çalışmalarına başladıklarını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, “ Sultangazi’de CHP bayrağını dalgalandıracağını söyledi”.
 
Poyraz’dan Yerel Seçimlere Hazırız Mesajı Geldi
 
İttifak tartışmaları sürerken CHP’den “yerel yönetim seçimlerine hazırız” mesajı geldi. Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz,  Gazetemize gönderdiği mesajda “ CHP tüm örgütüyle yerel yönetim seçimlerine hazırdır. Bu konuda tüm hazırlıklarımızı yaptık, kalan eksikliklerimizi de tamamlamaya gayret ediyoruz” dedi.
 
Poyraz, “CHP olarak, sivil toplum kuruluşları, kanat önderleri ve çeşitli kurumlarla yaptığımız değerlendirmeler sonucu nasıl bir yol izleyeceğimizi belirledik. İlçe yönetimi olarak aldığımız karar doğrultusunda meclis üyelerimizi eğilim yoklamasıyla örgütümüz belirleyecek” dedi.      
 
Demokrasi ve Özgürlükler Partisiyiz
 
Murat Poyraz, “Bir adayın kaderini bir veya birkaç kişinin iki dudağı arasına bırakmadık. Demokrasi’yi sonuna kadar işleterek ilçe yönetimi olarak meclis üyelerini örgüt belirlesin eğilim yoklaması yapılsın kararı aldık. Tek amacımız belediye meclisinde yer alacak arkadaşlarımızı CHP’ye yakışır vizyon ve misyon sahibi kişilerden oluşmasını sağlamaktır. Her kulvarda partiyi temsil edecek kişilerin öne çıkarılmasıdır” dedi.
 
Poyraz, Sultangazi Seçmenine Çağrıda Bulundu

Murat Poyraz, “Ülkede adı konulmamış bir ekonomik kriz var. Halk ekonomik olarak kötü durumda. Evine ekmek götürmeye çalışan işçi aldığı ücretle geçim sıkıntısı çekmekte, ücretli öğretmen asgari ücretin altında ücret alarak açlığa mahkum edilmekte. İşsizlik oranı çığ gibi büyümekte, devlete ait fabrikalar tek tek kapatılmakta, köprü ve otoban ücretleri yüzde yüz zamlandı. Seçimden sonra ne olacağı konusunda tereddütler var. Kendin, çocukların ve torunlarının geleceği için sandık başına giderken elini vicdanına koy. Ya bütün bu olumsuzluklara göz yumarak geleceğini tehlikeye atacaksın, yada demokrasiden, özgürlükten, adaletten yana oy kullanacaksın. Karar senin ya karanlığa oy vereceksin, yada aydınlık yarınlara yelken açacaksın. Gerçek kurtuluş CHP’de unutma CHP bu ülkenin teminatıdır. Sultangazi Halkı gerçekleri görerek bu seçimde tercihini doğrudan yana kullanacaktır. Sultangazi Halkına çağrımdır, demokrasi ve özgürlük seninde hakkındır” dedi.
 
Poyraz, Sultangazi’de değişimin, gelişimin vakti gelmiştir.
 
Poyraz, konuşmasının devamında “31 Mart 2019 yerel yönetim seçimlerinin Sultangazi’yi çıkmaz sokak siyasetinden çıkarıp hizmete dayalı sosyal belediyecilik anlayışıyla buluşturma seçimidir. Sultangazi’de değişimin, gelişimin vakti gelmiştir. Halkımıza sözümüzdür, komşuluk hukuku kırmızıçizgimiz, eşit hizmet ve şeffaf belediyecilik ilkemiz olacaktır. Hangi mahallede nerede yaşarsa yaşasın tüm halkımız aynı kalitede ve aynı hızda hizmete ulaşacaktır. Biz hazırız, Sultangazi hazır” dedi.  
 
Poyraz, konuşmasının sonunda “Her mahallenin sorununu O Mahallede ikamet eden halkla beraber oturup çözeceğiz. Halkımızın ve Sultangazi’nin sorunu bizim sorunumuzdur. Cumhuriyet Halk Partisi’nin olmadığı bir yerde sorunlar çözülemez. Halkın talep ve önerileri bizim başımızın tacıdır. Biz CHP olarak halkın belediyesi olacağız. Söz veriyoruz, bende içinizden biriyim. 1975 yılından beri bu ilçede yaşayan sorunları, zorlukları, ulaşımı, eğitim sorununu çok iyi bilen biriyim. Kısacası sayın halkım siz neyi yaşıyorsanız bende onu yaşıyorum. Siz mutlu olmadıkça benim mutlu olmam imkansız. Bize güvenin söz veriyorum. Halkımızın yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Saygılarımla Murat Poyraz

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1