Sultangazi

Murat Poyraz, “Bizde varız” dedik

Beyaz liste ile delege seçiminde üyelerin karşısına çıkan Murat Poyraz, “Bu bir demokrasi yarışıdır. CHP ilçe Başkanlığına adayım. CHP’ye yakışır bir yarış için yola çıktık, demokrasi, özgürlük ve adalet’i ilke edinmiş bir adayım” dedi

Murat Poyraz, “Bizde varız” dedik

Okunma: 651

14 Kasım 2017 22:31
-A

+A

Günlerdir hummalı bir çalışma temposuyla, delege seçimlerinde efor sarf eden, çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık yürek bırakmayan Murat Poyraz,  CHP olağan ilçe kongresinde birlikte mücadele ettiği yoldaşlarıyla, iktidara giden yolda. Bıkmadan usanmadan el ele omuz omuza yürüyeceklerini söyledi.

 
Delege seçimlerinde Beyaz liste ile rengini belli ettiğini belirten Murat Poyraz, tabanda değişim arzulandığını ve bunun olması gerektiğini gördüğünü belirterek, “son süreçte arkadaşlarımızla fikir birliğine vardık ve bu yarışta , “Bizde varız” dedik. Bizim üye tabanımız bu konuda bize ciddi bir kredi verdi. Şuan için Beyaz listemiz galip cıktı. Ama biz bu duruma elbette böyle bakmayız, mağlup, galip olamaz kazanan tabi ki Sultangazilimiz olacaktır.

İlçe kongresinde ilçe başkanını seçecek olan 400 delege seçimi için sandıklar konuldu. Yapılan Delege seçimlerinde değerli partililerimiz 15 Mahalle için oy kullanmışlardır. Yapılan seçimlerde kaybeden yoktur. Kazanan vardır. Partililerimiz bu süreçte bölünmemiş, parçalanmamış kardeşçe, yoldaşça demokrasiyi özümseyerek tatlı bir rekabetle yarışmışlardır” dedi.  

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1