• Diğer

Sultangazi

Murat Poyraz: “ Birlikte Başaracağız”

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Ankara’da yapılacak aday tanıtım toplantısı öncesi gazetemize konuştu. “ Sultangazi’de tarihi bir oy alacaklarını ve Sultangazi halkının CHP’ye güvendiğini ifade” etti.

Murat Poyraz: “ Birlikte Başaracağız”

Okunma: 2534

10 Şubat 2019 12:18
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, açıklamasında Sultangazi’yi sokak sokak belediye başkan adayı Mimar Haluk Bozkurt ile birlikte gezdiklerini ve halktan karşılık bulduklarını vurgulayarak şunları söyledi. “ Uzun süredir ilçemizi geziyoruz. Halk buluşmaları gerçekleştiriyoruz. Sivil toplum kuruluşları, Pazar alanları, kahvehaneler, iş yerleri ve ev ziyaretleriyle halka dokunuyoruz. Projelerimizi ve yapabileceklerimiz icraatları tek tek anlatıyoruz. Sultangazi bizim bu projeleri hayata geçireceğimize inandı. Bizde halkımıza inanıyoruz. Onların inancını ve güvenini boşa çıkarmayacağız. Sultangazi hepimizin ortak yaşam alanı. Çocuklarımız ve gençlerimiz için başarmak zorundayız” dedi.

Biz Yaşama Sevdalıyız

Bizim ortak paydamız, ortak yaşam alanlarımızın olduğunu söyleyen poyraz, “ Amacımız ilçemize ormanıyla, barajıyla ve yaşam alanlarıyla yeni bir boyut kazandırmak. Bu duygu ve heyecanla, sevgiyle, umutla ve CHP’nin birleştirici gücüyle yaşanılır bir ilçeyi kendi ellerimizle yaratmak için var gücümüzle hep beraber çalışacağız. Ortak akıla hareket ederek en güzelini, en iyisini yapabilme azmi ve kararlılığı içerisindeyiz. Hiçbir zaman umudumuzu kaybetmedik, umutluyuz ve başaracağız” dedi.

Sultangazi’de Bozkurt, Büyükşehirde İmamoğlu İçin Çalışacağız

Konuşmasının devamında ortak akıla hareket edeceklerinin altını çizen Poyraz, “ Sadece Sultangazi için değil Büyükşehir içinde olanca enerjimizle çalışıyoruz. Halkımıza bir oy Mimar Haluk Bozkurt’ta bir oy da Ekrem İmamoğlu’na diyerek neden tercihini bu yönde kullanması gerektiğini anlatıyoruz. CHP’nin sevginin, kardeşliğin ve özlemin adresi olduğunu anlatarak, Halkımızın gönlüne yüreğine dokunuyoruz” dedi.

 

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1