• Diğer

Sultangazi

Murat Atım, Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Sultangazi AK Parti Kurucu İlçe Başkanı Av. Murat Atım, AK Parti Sultangazi Belediye Başkan aday adaylık başvurusunu yaptı.

Murat Atım, Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Okunma: 4426

12 Kasım 2018 23:08
-A

+A

Kalabalık bir grupla AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına gelen Sultangazi AK Parti Kurucu İlçe Başkanı Av. Murat Atım, İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Keskin’e başvuru formunu teslim etti.


 
Av. Murat Atım, “ Yıllarca başkanlığını yaptığım AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına aday adaylığı başvurusunda bulunuyorum. Rabbim inşallah hayırlı eylesin diyorum. Bundan sonra takdir Cumhurbaşkanımızındır. Diğer aday adaylarımızın hepsi de bir birinden değerli ve kıymetli adaylardır. Şu an başarılı bir belediye başkanımız görevinin başındadır. Yıllarca Belediye Başkanımız Cahit Altunay ile yol yürüdük. Şu an Cumhurbaşkanımızın “ Belediye Başkanları müracaatta bulunmayacaklar” söylemi üzerine bu başvuruda bulunuyorum. Cumhurbaşkanımız Belediye Başkanımızla devam kararı verirse bizim başvurumuz sembolik bir başvuru olarak kalacaktır. Yok devam kararı vermese Cumhurbaşkanımız bu arkadaşlarımızla birlikte aramızdan birini tercih edecektir. Cumhurbaşkanımız hangi aday ve isim üzerinde tensip buyururlarsa, teşkilat ve aday adayları olarak bu arkadaşımızın arkasında yürüyeceğiz” dedi.  


 

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1