• Diğer

Sultangazi

Muhtar Kemal Kibar’da Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu

Sultangazi İlçesi Yayla Mahallesi Muhtarı Kemal Kibar, yaklaşan yerel seçimlerde AK Parti’den Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu. Sultangazi’nin en genç muhtarlardan olan Kemal Kibar, Yayla mahallesinde sevilen bir isim.

Muhtar Kemal Kibar’da Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu

Okunma: 1038

4 Aralık 2018 18:15
-A

+A

Kemal Kibar, 2014 yerel yönetim seçimlerinde mahalle halkının desteğini arkasına alarak muhtar seçildi. Beş yıl boyunca mahalle sorunlarıyla ilgilenen Kibar, halkın sempatisini kazandı. 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel yönetim seçimlerinde Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi aday adayı müracaatını AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına teslim eden Kibar, halka hizmet hakka hizmettir desturuyla yola çıktığını söyledi.


 
Kemal Kibar yaptığı açıklamada şunları söyledi.
 “ Muhtar olduktan sonra mahallenin birçok sorunu ile karşı karşıya kaldık. Vatandaşın ilk ulaştığı, şikayet ettiği ve derdine çözüm aradığı yer muhtarlık oluyor. Siz muhtar olarak vatandaşa ancak yol gösterebiliyorsunuz. Ben de elimden geldiği kadar vatandaşımızın sorunları ile ilgilendim. Mahallemiz sosyal yönden çok gelişmiş bir mahalle değildi. Gerek Kaymakamlık gerekse belediyemize defalarca sorunlarımızı eksiklerimizi anlattık. İmkanlar doğrultusunda çözümlenmesi gerekenler çözüldü.


 
Mahalleli ve çevresinin baskısı ile 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde AK Parti’den Belediye Meclis Üyesi Aday adayı olan Kemal Kibar, mahalle sakinlerimizin belediye meclisinde daha yararlı olacağımı düşünmeleri nedeniyle aday adayı oldum “dedi.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku