• Diğer

Sultangazi

Muhtar Adayı Cevahir Düzgün’den Muhteşem Yürüyüş

Gazi Mahallesi Muhtar Adayı Cevahir Düzgün, Yüzlerce Gazi Mahalleli ile beraber yürüdü. Öğlen saatinde başlanan yürüyüş korteji ilerledikçe büyürken, Gazi sokakları da şenlik havasına büründü. Kortej öncesi Gazi halkıyla bir araya gelen, Düzgün, “ El ele vereceğiz. Sorunlarımızı birlikte çözeceğiz” dedi.

Muhtar Adayı Cevahir Düzgün’den Muhteşem Yürüyüş

Okunma: 2857

24 Mart 2019 23:34
-A

+A

Gazi Mahallesi Muhtar Adayı Cevahir Düzgün, Gazi halkı tarafından coşkuyla karşılandı. Önce yüzlerce Gaziliyle yürüyüş başlatan Düzgün, kortej ilerledikçe sayı katlanarak arttı. Çocuk ve kadınların yoğun ilgi gösterdiği yürüyüş korteji görülmeye değerdi.


 
Cevahir Düzgün, yürüyüşte yaptığı konuşmada şunları söyledi. “ Bu göreve talip olurken iki hedefimiz vardı. Birincisi bu Mahallenin refahını büyütmek, ikincisi bu refahı adil paylaşmak. Diyen Düzgün, sözlerine şöyle devam etti. “ Bir mahallenin refahını büyütecekseniz, o mahallenin esnafıyla, çalışanıyla, işsiziyle, emeklisiyle, ev kadınıyla ve gençleri ile iyi bir diyalog içerisinde olmak zorundasınız. Onların görüş ve önerilerine değer vermek zorundasınız. Çözümü birlikte üretmek zorundasınız. Ancak o zaman bu mahalleyi gerçek anlamda temsil edebilirdiniz” dedi.


 
Biz buna hazırız. Sizi en iyi şekilde temsil etmeye adayız. Eğer bize bu görevi layık görür bizi desteklerseniz güveninizi boşa çıkarmayacağız. Gazi halkı en güzeline layıktır. Hak ettiği değeri her platformda dile getirmeye adayım” dedi.


 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Öznur tepeli 25 Mart 2019 00:16

Gaziye düzgün gelecek gazi yiniden doğacak bugün gazinin sokakları heycan sardı 31 de muhtar düzgün olacak

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku