• Diğer

Sultangazi

Muhtar Adayı Cevahir Düzgün CHP’yi Ziyaret Etti

Sultangazi Gazi Mahallesi Muhtar Adayı Cevahir Düzgün, Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt’a Nezaket ziyaretinde bulundu.

Muhtar Adayı Cevahir Düzgün CHP’yi Ziyaret Etti

Okunma: 1735

7 Mart 2019 23:00
-A

+A

2019 yerel yönetim seçimler öncesi Muhtar adayları da ziyaretlerine hız vermeye başladı. Ziyarette konuşan Gazi Mahallesi Muhtar Adayı Cevahir Düzgün, muhtarların asli görevinin vatandaş ile devlet arasında köprü olduğunu belirterek, Ben Sultangazi’de doğdum ve büyüdüm. Yıllardır bu ilçenin ekmeğini yiyorum. Hem mahalle sakinlerimi, hem de mahallemi iyi tanıyorum. Mahalle halkımın büyük bir desteği var. Seçimi kazanacağımdan da hiçbir kuşkum yok. zaten Mahalle Halkımızın isteği doğrultusunda yola çıktım. Çıktığım yolda da asla geri dönme gibi bir niyetim yok. Siyaset üstü davranacağım ve mahallemde birlik ve beraberliği sağlayacağım. Devlet ile vatandaş arasında köprü olarak, sorunsuz bir mahalle yaratmayı hedefliyorum” diye konuştu.


 
Muhtarın konuşmasını dinleyen CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz “ Özellikle medeni cesaretinizden dolayı sizleri kutluyorum. Çıktığınız bu ulvi yolda sizlere başarılar diliyorum” dedi.  
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku