• Diğer

Sultangazi

Muhtar Adayı Ali Çakın Çalışmalarına Hız Verdi

Sultangazi 50. Yıl Mahallesi muhtar adayı Ali Çakın, yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına hız verdi. Merkezi 50. Yıl Mahallesinde bulunan Adıyaman İli Kahta İlçesi, Sırakaya köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek üyeleri ile bir araya geldi.

Muhtar Adayı Ali Çakın Çalışmalarına Hız Verdi

Okunma: 2003

4 Mart 2019 07:57
-A

+A

Yerel yönetim seçimleri yaklaştıkça ilçede hareket de artıyor. Gözler muhtar adaylarının yapacağı kampanyalara çevrildi. Bu seçimler muhtarlıklar içinde kıyasıya bir rekabet olacak. 31 Mart yerel seçimlerde Sultangazi İlçesi 50. Yıl Mahallesi muhtar adayı olan Ali Çakın, özellikle mahallede bulunan esnaf ve STK temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor.


 
Çakın, Adıyaman İli Kahta İlçesi, Sırakaya köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek üyelerinin sorunlarını dinledi. “ Mahallemizde bir çok eksiğimiz var. Muhtar olması halinde tüm bu sorunların üstesinden geleceğini yeni ve katılımcı bir yönetim anlayışı ile 50. Yıl Mahallesi’nin hak ettiği hizmete kavuşacağını” ifade etti.


 
Çakın, “ Muhtar, yalnızca ikametgah belgesi veren kişi değil, mahallesini, mahallesinde yaşanan sorunları bilen bu sorunlara çözüm üretebilen kişidir. Muhtar, o mahallenin huzur bekçisidir” dedi.


 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku