• Diğer

Sultangazi

Muhammet Özdemir’den “ Hayırlı Olsun” Ziyaretti

Geçtiğimiz hafta 30.03.2018 Cuma günü gerçekleşen AK Parti Sultangazi 4. Olağan Kongresinde İlçe Yönetim Kuruluna seçilen Sultangazi’nin sevilen yüzü Muhammet Özdemir, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Muhammet Özdemir’den “ Hayırlı Olsun” Ziyaretti

Okunma: 779

2 Nisan 2018 22:47
-A

+A

AK Parti İlçe yönetiminin bundan sonra da ilçeye ve ülkeye hayırlı hizmetlerde bulunacağını vurgulayan Özdemir, parti içerisindeki birlik ve beraberliğe dikkat çekerek, bunun Sultangazi için önemli bir kazanım olduğunu dile getirdi.



Özdemir, “Bizim teşkilatlarımız seçimden seçime değil, her zaman milletin yanında yer alan teşkilatlardır. Bu yüzden her seçim döneminde oylarımızı kat be kat arttırarak yolumuza, hedeflerimize. 2023 vizyonumuza doğru hızla ilerliyoruz. Bu anlamda delegelerimiz tarafından teveccüh gösterilerek ilçe başkanlığı görevine getirilen Av. Abdurahman Dursun Bey ve beraberindeki yeni yönetimi oluşturan ekibine başarılar diliyorum. İnsan odaklı çalışma gerçekleştiren partimizin önemli ayaklarından biri olan ilçe teşkilatımızla birlikte, bundan sonra da partimiz adına vatandaşlarımıza en iyi hizmeti nasıl sunabiliriz bunun çabası ve gayreti içinde olacağız. İnşallah, bugüne kadar ilçe teşkilatı olarak elde ettiğimiz başarıları önümüzdeki dönemde de taçlandıracağına inanıyorum. Sizlerle, birlikte güzel ilçemiz Sultangazi inşallah daha güzel hizmetlere ve yatırımlara kavuşacak.  Buna yürekten inanıyorum.” dedi.


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1