• Diğer

Sultangazi

Muhammet Ayşan, Muhtarlık Koltuğuna Oturdu

Sultangazi Cebeci Mahallesi’nin sorunlarını iyi bilen ve genç, dinamik bir isim olan Muhammet Ayşan, 31 Mart Yerel Yönetim seçimlerinde Cebeci halkının desteğini alarak muhtarlık koltuğuna oturdu.

Muhammet Ayşan, Muhtarlık Koltuğuna Oturdu

Okunma: 1552

12 Nisan 2019 21:17
-A

+A

31 Mart 2019 yerel yönetim seçimlerinde siyasi parti adayları arasında olduğu gibi muhtar adayları arasında da kıran kırana bir yarış yaşandı. Doğduğundan bu yana Cebeci’de ikamet eden Ayşan Sigorta’nın yönetim kurulu başkanı Muhammet Ayşan, yerel yönetim seçimlerinde vatandaşın desteğini alarak muhtarlık yarışında ipi göğüsledi.   


 
Cebeci’yi İyi Tanıyorum
 
Çiçeği burnunda genç muhtar Muhammet Ayşan, “ Ben doğduğumdan bu yanı bu mahallede yaşıyorum. Mahallemizi ve sakinlerini iyi tanıyorum. Eksiğimizi fazlamızı çok iyi biliyorum. Mahallemizde olan bazı eksiklerin giderilmesi gerekiyor. Ben bunları yakından takip ediyorum. Muhtarlık koltuğuna yeni oturdum. En kısa zamanda bu sorunlara el atacağım. Gerekli görüşmeleri yaparak çözüm üreteceğim. Vatandaşımız şuna inansın ki ben vatandaşlarımızla gerekli merciler arasında bir köprü olacağım. Koltuk için değil hizmet için buradayım. Mahallemizde esnaf olduğum için mahalle sakinlerimizle sık sık bir araya geliyoruz. Sorunlarımızı konuşup çözüme ulaştırmak için çalışacağım. Önümüzdeki aylarda Cebeci Mahallesi’nin daha iyi bir yere geleceğine inanıyorum. Vatandaşlarımızın da buna inanmasını ve bana destek vermesini istiyorum. Birlikten güç doğar” dedi.


  

 

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku