Sultangazi

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Kaymakamı Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve Kurmayları İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Konya’ya bağlı Çumra İlçesi Kaymakamlığı’ndan Sultangazi’ye atanan ve göreve başlayan Kaymakam Uğur Kalkar’ı makamında ziyaret ederek “İlçemize hoş geldiniz, yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Kaymakamı Ziyaret Etti

Okunma: 1012

29 Eylül 2017 21:56
-A

+A

Sultangazi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Yusuf Özel Beraberindeki İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Ayhan Aras, Sultangazi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkan Yardımcıları Fatih Bostan ve Taner Balcı ile birlikte Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar’ı makamında ziyaret ettiler.

 

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, yönetim kurulu üyelerini tanıttığı ziyarette yapılan faaliyetler ve birlik beraberlik ile ilgili sohbetler edildi. Kaymakam Uğur Kalkar, Sultangazi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Yusuf Özel ve beraberindeki heyetin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, üstlendikleri görevlerinde de başarılar dilediFacebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku