• Diğer

Sultangazi

MHP Sultangazi’den Basına ve Kamuoyuna

Sultangazi kamuoyuna 11 Şubat 2018 pazar günü Sultangazi spor Çanakkale can spor arasında bal ligi macında istenmeyen hadiseler vuku bulmuştur.

MHP Sultangazi’den Basına ve Kamuoyuna

Okunma: 756

14 Şubat 2018 22:03
-A

+A

Tabi ki hiç bir şekilde bu tür hadiseleri tasvip etmiyoruz.
 Grubunda şampiyonluk mücedelesi veren vatan bayrak sevdalısı Sultangazi sporumuzun adı bu tür olaylarla anılması bizi derinden üzmüştür.
 
 Ülkemizin kritik dönemden gectiği bu günlerde tüm Sultangazililerin hassas olduğ, vatanın bölünmez bütünlüğü ezan, bayrak, vatan kutsallarımıza söz söylenmesi sultangazilileri derinden üzen ve yaralayan konulardır.
 Ne rakiplerimiz ne de bir başkası sultangazi halkına takımına taraftarına canımız pahasına karşısında olduğumuz vatan haini terör örgütü ile bağdaştıramaz.
 
Sultangazi halkı vatanına bayrağına sevdalı kişilerden oluşan vatan bayrak sevdalılarının yaşadığı bir ilçedir hiç kimse bizim ilçemize bu tür hakareti edemez etmemeli.
 
Bizlerin vatan bayrak sevdasını sorgulamamalı sorguluyamazda cıkan olaylardan dolayı başta misafirimiz Çanakkale  can spor camiasından ve Türk milletinden özür dileriz.
 
Her iki takımımıza da gecmiş olsun dileklerimi sunuyorum  bundan sonraki maclarında başarılar diliyorum.
Spor dostluk, kardeşlik, birleştirici bir etkendir bunu farklı mecralarada kimse cekmesin sonuç olarak yaşanan hadiseyi tasvip etmiyoruz keşke olmasaydı bundan sonraki süreçte herkes daha duyarlı dayanmalıdır.
 
sayın kamuoyu Sultangazi sporun yöneticileri taraftarları oyuncuları ve sultangazililer vatanını, bayragını, ezanını, devletini seven şerefli insanların yaşadığı Türk milletinin onurlu insanlarıdır. Lütfen kimse ilçemize  bu hakareti yapmasın  Afrin’de mücadele eden kahraman Türk ordusuna dualarımız şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.
 
 ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
"NE MUTLU TÜRKM DİENE"
 
Yusuf Özel
Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi ilçe başkanı

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1