Sultangazi

MHP Sultangazi Basın ile Kahvaltıda Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “ 21 Eylül Dünya gazeteciler gününde yapılması planlanan kahvaltı programımız, ellimizde olmayan nedenlerle ertelenmiş ancak bugün gerçekleşmiştir” denildi.

MHP Sultangazi Basın ile Kahvaltıda Buluştu

Okunma: 780

26 Ekim 2017 23:55
-A

+A

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı tarafından Sultangazi Eski Edirne Asfaltı üzerinde bulunan coffeemania’da düzenlenen basın kahvaltısında basın açıklaması yapan MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Ülke meseleleri üzerine konuştu. “ Özel, Bu topraklara vatanın diyen, bu insanlara milletim diyen bu bayrak, bu ülke benim diyen herkesle uzlaşır, gönlümüzü açarız. Ayrılıkta hayır yoktur, gün birleşme günüdür. Birleşmenin adresi ise Türk milletidir dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı Tarafından düzenlenen basın toplantısına, MHP Sultangazi İlçe Başkan Yardımcılarından bazıları da hazır bulundu. Özel, Herkes Sorumluluğunu Bilmeli 
 
Kahvaltıdan sonra yapılan basın toplantısında MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, tarafından kısa bir konuşma ile İlçe Başkan yardımcıları takdim edildi. Daha sonra basın açıklaması yapmak üzere MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, gündemle ilgili bir konuşma yaptı. Yusuf Özel, Türkiye, herkesin küçük siyasi hesapları bir tarafa bırakarak, milli sorumluluk anlayışı içinde hareket etmesini zorunlu kılan karanlık bir döneme girdiğini belirtti.Özel, MHP Türk Milletinin Sigortasıdır 
 
Özel, MHP, Türkiye’nin ve Türk milletinin gelecek sigortası ve son direniş burcudur. MHP dik durduğu sürece, Türkiye’nin milli birliğini sarsmak, bölünmez bütünlüğünü  yıkmak, bölücü senaryoları hayata geçirmek mümkün değildir” dedi. Türkiye'de gündemin çok hızlı değiştiğini söyledi. İnsan merkezli  hak ve adalet ilkelerine uygun görev paylaşımı ve işbirliği amaçlayan küresel kaynakları hakkaniyetle insanlığın istifadesine sunan yeni bir aydınlanma sürecinin Türk milletinden başlaması  Türk milliyetçiliği Türkiye merkezli fikirlerinin temelini oluşturmaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi  ve milliyetçileri, Türkiye’nin birliğini ve kardeşlik hukukunu korumaya ant içmiştir. Biz doğulu sunu’da Batılısını da Alevlisini, sunisini de kucaklayacak büyük sevgilerle dolu bir davanın mensubuyuz” dedi.


 
Sıkıntımızın en Büyüğü Suriyelilerdir
 
Altı yüz bine yakın Nüfusuyla Birçok ilin nüfusundan fazla bir nüfus barındıran Sultangazi’ye yerleşen Suriyelilerin sayısı küçümsenecek cinsten değil. Biz kendi vatanına ihanet eden, kendi topraklarını bırakıp kaçan insanların bize katacağı bir şey olmadığına inanıyoruz. Suriyeliler bizim ülkemizde misafirler misafirliğinde bir süresi var, bu sürenin ne zaman dolacağını merakla beklemekteyiz” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku