• Diğer

Sultangazi

MHP İlçe Başkanı’ndan Muhtar Özdemir’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, 50. Yıl Mahalle Muhtarı Emrullah Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP İlçe Başkanı’ndan Muhtar Özdemir’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Okunma: 2254

15 Nisan 2019 16:43
-A

+A

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, beraberindeki kurmaylarıyla birlikte 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerinde görevine başlayan 50. Yıl Mahalle Muhtarı Emrullah Özdemir’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.


 
Bugün 50. Yıl Mahalle Muhtarı Emrullah Özdemir’i muhtarlık makamında ziyaret eden MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve ekibi, muhtar Özdemir’den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Başkan Yusuf Özel, “ Demokrasinin gereği seçilerek göreve gelen ve bu anlamda da halk ile iç içe olan mahalle muhtarlarının her türlü istek ve talepleri bizler için önemlidir. Muhtarlarımız mahallelere ulaşmamız ve oradaki vatandaşlarla aramızda köprü oluşturması açısından önemli bir misyonu üstlenmektedir. Muhtarlarımızın her daim yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Kapımız tüm muhtarlarımıza açık. Muhtarlarımızla daha sık bir arada olacağız. Onların mahallelerde yaşadıkları sorunları ve çözüm önerilerini dile getireceğiz. Muhtarlarımızla birlikte çözüm önerileri arayacağız” dedi.   50. Yıl Mahalle Muhtarı Emrullah Özdemir, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel’e ve beraberindeki kurmaylarına kendilerini ziyaretinden ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür etti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku