• Diğer

Sultangazi

MHP Elektrik Kesintilerini BEDAŞ’a Bildirdi

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, Teşkilat Başkanı Erdinç Kaygusuz ile birlikte Elektrik kesintileri ile ilgili BEDAŞ yetkilileriyle görüştü.

MHP Elektrik Kesintilerini BEDAŞ’a Bildirdi

Okunma: 1270

20 Aralık 2017 18:17
-A

+A

Sultangazi’nin Cebeci, İsmetpaşa ve 50. Yıl mahallesi ve civarındaki artan elektrik kesintileri, sonunda ilçe sakinlerini isyan ettirme noktasına getirdi. Bir türlü düzelmeyen elektrik kesintilerinden bıkan ilçe sakinlerinin çözüm arama çabaları sonuçsuz kalınca MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel’lin kapısını çaldı.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Yusuf Özel ve Teşkilat Başkanı Erdinç Kaygusuz “ Planlı veya plansız elektrik kesintilerinin son zamanlarda iyice artmasından bıkan Sultangazi ilçesi sakinleri BEDAŞ Müdürlüğüne yaptıkları başvurulardan da olumlu bir cevap alamadıkları için sorunu bizlere taşıdılar. Son çare olarak ilçe başkanlığımıza başvuran ilçe sakinleri    “Gece gündüz, hafta içi veya hafta sonu fark etmiyor. Günün herhangi bir saatinde bakıyoruz, elektrikler aniden gitmiş. Arıyoruz, arıza bildiriyoruz ama elektriğin verilmesi saatler alıyor. Sultangazi’nin sözüm ona elektrik kabloları yenilenmiş, trafolar modern burası çok eski bir ilçe değil. Buradaki alt yapının yeni olması gerekirken, ne çok kesinti oluyor. Anlamak mümkün değil. Yeter artık elektriğimizi kesmeyin” diyerek tepki gösterdiler.
 
Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak halkımızın sorunlarına eğilmek zorundayız. “Bize böyle önemli bir taleple gelen vatandaşımızın sorununu gerekli mercilere ilettik. Çözüm yönünde olayın takipçisi olacağımızı üstüne basa basa yetkililere anlattık. Bu tür kesintiler halkımızın malına zarar vermektedir. Bu yönlü gelen şikayetleri de yetkililere aktardık. Özellikle beyaz eşyaların kesintiler yüzünden bozulduğuna sık sık rastlıyoruz” dedi.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel Sosyal paylaşım sitesi Facebook tan yaptığı yazılı açıklamada şunları dile getirdi.
  

“Sevgili Sultangazi liler mahallelerimizdeki elektrik kesintisi ile ilğili elektrik idaresi müdürümüzle görüştüm trafolardaki meydana gelen arızalardan kaynaklanan sebeblerden meydana gelen arızalar olduğunu iletti arızaların giderildiğini inşallah bundan sonra acil bir sorun olmazsa bu tür olumsuz hadiselerin yaşanmayacağını belirtti sokak lambalarının ve cadde aydınlatmalarının da belediyemizle ortak calışma yapıldıgını bu sorununda en kısa zamanda cözüleceğini iletti buradan sayın belediye başkanı nımızada ışıklandırma calışmalarına sunduğu yaptığı calışma ve katkıları için teşekkür ederim. elektrik kesintisi sebebi ve boru patlaması sonucu meydana gelen su kesintisi de cözüldü inşallah Umarız bundan sonra bu sıkıntılar yaşanmaz gereken hassasiyeti gösteren İski müdürümüz ve elektrik idaremizin müdürlerine teşekkür ediyorum calışmalarında başarılar diliyorum
Her iki kurum müdürlerimizede Sultangazi li vatandaşlarımız adına gereken hassasiyetleri için teşekkür ediyorum 
Sevdamız Sultangazi sevdamız Sultangazi liler”

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1