• Diğer

Sultangazi

MESLEKTEKİ BAŞARININ SIRLARI

Alacağınız bir davada müvekkilinizle yapacağınız ilk görüşmede şartlarınızı açık bir şekilde açıkça hiç çekinmeden açık yüreklilikle Avukat olarak görüşün.

MESLEKTEKİ BAŞARININ SIRLARI

Okunma: 594

21 Kasım 2017 23:20
-A

+A

Sonradan yeni bir şart yada koşul öne sürmeniz müvekkilinizdeki size olan güven duygusunu sarsacaktır. Davalarınızı çok çok önemli bir mazeretiniz olmadığı müddetçe mutlak ve mutlak takip edin. Müvekkiliniz sizin defalarca duruşmaya girmediğinizi fark ettiği an sizinde bittiğiniz andır. Yolun sonuna geldiniz demektir. Siz o dava sahibinin yerine kendinizi koyun siz olsanız ne yapardınız.

Davasını takip etmeyen bir Avukata vekalet vermiş olsaydınız Ayrıca gelişmelerden müvekkilinizi en kısa süreçte bilgilendirin. Bu size yıldızlı artılar katacaktır. Başarıdaki en önemli noktanın kazanacağınız maddiyat değil. Siz sizin hanenize ne kadar güvenen müvekkil portföyü kattınız buna bakın . Unutmayın ki Avukatlık mesleklerin içinde insanların en çok kendisine güvenebileceği kişiyi aradığı meslek grubudur.
 
Avukat Nevin ömeroglu Demirel . Istanbul Barosu

 
Anahtar Kelimeler : MESLEKTEKİ BAŞARININ SIRLARI,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
- EroL Kuyumcu 22 Kasım 2017 17:44

- Çok doğru noktaLara değinmişsiniz , Nevin Hanım .. İnsanın zor durumda en güveneceği kişi avukatı dır , O da durumu savsakLar ve önemsemezse o zaman müvekkiL kendini yanLız hisseder ve başka arayışLar içine girebiLir .....

Cevapla
Av.Nevin ömeroglu Demirel

Cok cok tesekkur ederim degerli Erol hocam

Av.Nevin ömeroglu Demirel

Cok cok tesekkur ederim degerli Erol hocam

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1