• Diğer

Sultangazi

Meslekte ki 18. Yıl Dönümünüzü Kutluyorum

Öncelikle sevgili dostumuz, arkadaşımız Sultangazi Dergimizin Hukuk danışmanı Nevin Ömeroğlu Demirel’i 6 Ocak 2 000 yılında büyük umutlarla başladığı. Bugün meslekteki 18. yıl dönümünü en kalbi duygularımla kutluyorum.

Meslekte ki 18. Yıl Dönümünüzü Kutluyorum

Okunma: 509

4 Ocak 2018 09:45
-A

+A

Kısacıkta olsa Değerli dostumuz Nevin Hanımı anlatacak olursak.  Şu cümleleri yan yana dizmek yeterli sanırım. “ Her türlü ayrımcılıktan, ötekileştirmekten uzak. Din, dil, ırk, renk, cins farkı gözetmeksizin bütün insanlarla, barışık, doğayı koruyan insan olma bilincine sahip, kendini ve çevresindekileri bilinçlendiren akıl ve bilim öncülüğünde Hak, adalet özgürlük ve eşitliği temel kabul eden. Dostluk, dayanışma, kardeşlik, barış ve yardımlaşma duygularıyla dolu olan bir insan.
 
Gerek meslek hayatında gerekse aile yaşamında, sevginin, saygının, hoşgörünün ve bütün güzelliklerin egemen olması için var gücüyle çalışan emek harcayan iyi bir Avukat, iyi bir anne ve iyi bir insandır Nevin Ömeroğlu Demirel.
 
Avukatlık mesleğinde 18. yılını tamamlayan Nevin Ömeroğlu Demirel’i kutluyor, Hak, adalet özgürlük ve eşitlik yolundan ayrılmayacağına olan inancımızla sonsuz saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.
 
Yaşam Gazetesi İmtiyaz Sahibi
 
Haydar Sürgeç

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1