• Diğer

Sultangazi

Mert ve Fidan Ailelerinden Muhteşem Düğün

Sultangazi’nin sevilen gençlerinden Emre Fidan, hayatını Mert ailesinin kızları Ezgi Mert ile birleştirdi. Genç çiftin düğününe Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sevgili eşi İlknur Altunay’ın yanı sıra dost ve arkadaşları akın etti.

Mert ve Fidan Ailelerinden Muhteşem Düğün

Okunma: 433

27 Eylül 2018 21:18
-A

+A

Sultangazi’nin tanınmış ailelerinden Emine ve Ahmet Fidan çiftinin oğulları Emre Fidan, hafta sonu muhteşem bir düğün ile Filiz ve Adnan Mert çiftinin kızları Ezgi Mert ile dünya evine girdi. Pazar günü Avşaroğlları Düğün Sarayında 19.00 23.00 saatleri arasında gerçekleşen düğün merasimine katılım yoğun oldu. Avşaroğulları Düğün Sarayında gerçekleşen düğüne Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sevgili Eşi İlknur Altunay’ın yanı sıra her iki ailenin yakınları ve sevenleri yoğun ilgi gösterdi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sevgili eşi İlknur Altunay, genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Muhteşem bir düğünle dünya evine giren genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. “Allah herkese mutlu bir yuva kurmayı nasip etsin” diyen genç çift, "Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sevgili eşi İlknur Altunay başta olmak üzere,  tüm akraba ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1