• Diğer

Sultangazi

Meral Akşener, Yerel Basınla Kahvaltıda Buluştu

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bakırköy, Yeşilyurt Manzara Restaurant’ta İstanbul’da yayın yapan yerel gazete temsilcileri ile bir araya geldi.

Meral Akşener, Yerel Basınla Kahvaltıda Buluştu

Okunma: 3264

16 Nisan 2018 22:06
-A

+A

İyi Parti İstanbul İl Başkanlığının organize ettiği kahvaltıda yerel basınla bir araya gelen Akşener, yaptığı konuşmada yerel basının sorunlarını çok iyi bildiğini ifade etti.


 
Sıkılmadık el Dokunulmadık Yürek Bırakmayacağız
 
İstanbul’un 39 ilçesinde çalışmalar yürüteceklerini üstüne basa basa ifade eden Akşener, “çalmadık kapı, sıkılmadık el, dokunulmadık yürek bırakmayacağız” dedi. Akşener, konuşmasının devamında şunları ifade etti. “Siyasi bir kişi olarak ben yerel basının önemini en iyi bilenlerden birisiyim. Bugün burada ilk adımı sizlerle bir araya gelerek atmak istedik. Çeşitli zorluklara rağmen sizin yaptığınız bir görev var. Birçok zorluk yaşıyorsunuz ama buna rağmen bilgilendirme, vatandaşın haber alma hakkı açısından yıllardır en önemli görevi yapıyorsunuz. Bu nedenle bugün sorunlarınızı konuşmak üzere birlikteyiz. Siyaset alanı rekabetin zorunlu olduğu bir alandır. Siyasetteki rekabet ortadan kalktığı zaman en fazla seçmen zarar görür. Seçmeni ikna etmenin yolu kapısını çalmaktır ve dükkanının içine girmektir. İstanbul’un her yerinde olacağız ve ayak basmadığımız yer bırakmayacağız.”


 
Akşener, “Yerel Basını Dinlemek İstiyorum”  
 
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “ Biz siyasilerin siz yerel basından öğreneceği çok şey var. Şimdi siz konuşun ben sizi dinleyeyim diyerek sözü yerel basın temsilcilerine verdi. Yerel Basın temsilcileri İYİ Partinin iktidara gelmesiyle birlikte yerel basına nasıl yardımcı olacaklarını sordu. İYİ Parti iktidarında her şeyin farklı olacağını açıklayan Akşener, “Yerel basın bizim iktidarımızda hak ettiği değeri görecektir” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1